Жанна Тетьора і шахрайство з дитячими конкурсами

0
126
Правдоруб. Рубим правдой супостата, дерзко, резко, без цензуры. Главные новости Украины сегодня
Рубим правдой супостата, дерзко, резко, без цензуры

Сегодня все, кому не лень, проводят детские конкурсы пения, танцев, рисования и т.д. И среди этих “всех”, разумеется, есть и честные организаторы, которые душой болеют за творческих детей и стараются грамотно оценить, направить, поддержать и словом, и делом, но есть и жулики, болеющие исключительно за свой карман и попросту наживающиеся на желании юных артистов показать свои таланты и на стремлении родителей вкладывать даже последние деньги в будущий успех своих малышей.

В этом деле есть как новые, так и старые персонажи. Те, о которых возмущенные родители пишут, как о махинаторах.

І сьогодні у нас на сцені (фанфари!) – така собі Жанна Тетьора.

Ось що пишуть люди, цитуємо без редагування змісту:

* * *
“Колись давно ми були на конкурсі, діточок привели. Там якась тітка зі сцени обіцяла, що всі дітки отримають печиво чи цукерки, якісь подаруночки. Не лише ті, хто отримає призові місця, а геть усі.

Діти підходити за подаруночками, а їм не давали. Мовляв, “ми печиво (нещасну пачечку печива!) даємо лише тим, у кого перше місце”. Батьки йшли в буфет купувати ці пєчєнькі своїм дітям самостійно, бо ж не можна було дивитися в їхні оченята після такого кидка.

Потім шукали ту тітку з якихось організаційних питань, відкрили якісь двері, а там – вона з журі жере червону ікру лопатами, і горілкою тхне, хоч топор вішай.

Ну, тобто, на конкурсні внески батьків конкурсатів нехилий був сабантуй. А на печенькі дітям просто не вистачило, да.

Прізвище тої тітки було Тетьора. Вона підписується на дипломах, як “Президент Міжнародної Корпорації” (насправді це товариство з обмеженою відповідальністю з назвою “Міжнародна корпорація “Зоряні мости“”).
До чого це я? Вона адмін в групі “Конкурси-фестивалі”, де всі організатори конкурсів постять свої афіші. Всі, да не всі. Багатьох вже та Тетьора мовчки забанила, щоб не конкурували з нею.

Організатори конкурсів почали скаржитися на неспортивну поведінку тітоньки з моста. А що ви хотіли? Ви заважаєте цій конкурсній заробітчанці жирувати, конкуренцію тут розводите! Корпорації на вас нема!

А якщо серйозно, то дії Тетьори – це реальне шахрайство. Підміна, маніпуляція. Тому що люди масово долучалися до групи в надії бачити всі (чи майже всі) конкурси і мати широкий вибір. Але найбільш привабливі конкурси тишком-нишком видаляються і потенційним учасникам підсовуються лише тетьорини “корпоративні мости”. Плюс ще декілька наближених чи “безпечних” з конкурентної точки зору для Тетьори. Отаке тетьорине горе. Або ж шахрайство.”

* * *
“Шановні колеги, організатори та участники фестивалів і конкурсів!

У нас велике питання до пані Жанни Тетьори – адміністратора группи конкурси-фестивалі: Чому п.Тетьора видаляє пости та афіші і не відповідає на Наші запитання! Группа була створена для всіх організаторів щоб викладали свої афіші, а виходить, що пані Тетьора рекламує тільки свої конкурси і пару всеукраїнських конкурсів у группі, блокує наших адміністраторів які рекламують конкурси. Як виявилось Ми не одні такі, кому Вона видаляє пости. До нас приеднались і інші організатори! Ми дотримуємся всіх правил у группі, ясно і чітко написали всі наші регалії і дали посилання на сторінки. Всі наші сторінки активні і з історією конкурсів! Напевно Ми просто Вам заважаємо, Пані Тетьора! В тому випадку перейменуйте сторінку на Зоряні-Мости, якщо Ви вирішили викладати тільки Ваші афіші!

Дуже прикро, що всі группи в яких не можливо викладати афіші радять Вашу групу, але там для Нас місця немає!

Сьогодні Ми відкрили нову групу КОНКУРСИ-ФЕСТИВАЛІ.”

* * *
“У нас был тот самый конфликт ещё в декабре! Когда у нас набралось около 1500 участников на конкурс и госпожа Тетьора нас назвала аферистами в своей группе и меня заблокировала из за того что у нас орг. сбор для всех по 10 евро! А теперь она полностью игнорирует все наши сообщения, мы Вам наверное сильно мешали! А ведь действительно места всем хватит.”

* * *
“З усіх конкурсів, де ми були, лише від цієї організації лишився дуже неприємний осадок! Дитина отримала психологічну травму і мало не кинула заняття вокалом.”

Журналистское расследование показало, что из фейсбук-группы, где администратор Тетьора, действительно постепенно исчезают публикации разных конкурсов разных организаций, на объявления которых был хороший отклик у потенциальных конкурсантов. При этом сами конкурсы продолжают проводиться. И действительно наблюдается массовый спам постами про конкурсы самой Тетьоры и еще пары-тройки от других организаторов. Приближенные? Одна веселая компания?

Мы в фейсбуке послали запрос Тетьоре с просьбой прокомментировать эту интересную ситуацию. Ждем ответа. Ответит ли?

В материале приведены реальные посты реальных людей, их координаты есть у редакции.

Следим за ситуацией. Публикация будет дополняться.

Иван Правдоруб

Комментировать