Жанна Тетьора і шахрайство з дитячими конкурсами

0
39
Правдоруб. Рубим правдой супостата, дерзко, резко, без цензуры. Главные новости Украины сегодня
Рубим правдой супостата, дерзко, резко, без цензуры

Сегодня все, кому не лень, проводят детские конкурсы пения, танцев, рисования и т.д. И среди этих “всех”, разумеется, есть и честные организаторы, которые душой болеют за творческих детей и стараются грамотно оценить, направить, поддержать и словом, и делом, но есть и жулики, болеющие исключительно за свой карман и попросту наживающиеся на желании юных артистов показать свои таланты и на стремлении родителей вкладывать даже последние деньги в будущий успех своих малышей.

В этом деле есть как новые, так и старые персонажи. Те, о которых возмущенные родители пишут, как о махинаторах.

І сьогодні у нас на сцені (фанфари!) – така собі Жанна Тетьора.

Ось що пишуть люди, цитуємо без редагування змісту:

* * *
“Колись давно ми були на конкурсі, діточок привели. Там якась тітка зі сцени обіцяла, що всі дітки отримають печиво чи цукерки, якісь подаруночки. Не лише ті, хто отримає призові місця, а геть усі.

Діти підходити за подаруночками, а їм не давали. Мовляв, “ми печиво (нещасну пачечку печива!) даємо лише тим, у кого перше місце”. Батьки йшли в буфет купувати ці пєчєнькі своїм дітям самостійно, бо ж не можна було дивитися в їхні оченята після такого кидка.

Потім шукали ту тітку з якихось організаційних питань, відкрили якісь двері, а там – вона з журі жере червону ікру лопатами, і горілкою тхне, хоч топор вішай.

Ну, тобто, на конкурсні внески батьків конкурсатів нехилий був сабантуй. А на печенькі дітям просто не вистачило, да.

Прізвище тої тітки було Тетьора. Вона підписується на дипломах, як “Президент Міжнародної Корпорації” (насправді це товариство з обмеженою відповідальністю з назвою “Міжнародна корпорація “Зоряні мости“”).
До чого це я? Вона адмін в групі “Конкурси-фестивалі”, де всі організатори конкурсів постять свої афіші. Всі, да не всі. Багатьох вже та Тетьора мовчки забанила, щоб не конкурували з нею.

Організатори конкурсів почали скаржитися на неспортивну поведінку тітоньки з моста. А що ви хотіли? Ви заважаєте цій конкурсній заробітчанці жирувати, конкуренцію тут розводите! Корпорації на вас нема!

А якщо серйозно, то дії Тетьори – це реальне шахрайство. Підміна, маніпуляція. Тому що люди масово долучалися до групи в надії бачити всі (чи майже всі) конкурси і мати широкий вибір. Але найбільш привабливі конкурси тишком-нишком видаляються і потенційним учасникам підсовуються лише тетьорини “корпоративні мости”. Плюс ще декілька наближених чи “безпечних” з конкурентної точки зору для Тетьори. Отаке тетьорине горе. Або ж шахрайство.”

* * *
“Шановні колеги, організатори та участники фестивалів і конкурсів!

У нас велике питання до пані Жанни Тетьори – адміністратора группи конкурси-фестивалі: Чому п.Тетьора видаляє пости та афіші і не відповідає на Наші запитання! Группа була створена для всіх організаторів щоб викладали свої афіші, а виходить, що пані Тетьора рекламує тільки свої конкурси і пару всеукраїнських конкурсів у группі, блокує наших адміністраторів які рекламують конкурси. Як виявилось Ми не одні такі, кому Вона видаляє пости. До нас приеднались і інші організатори! Ми дотримуємся всіх правил у группі, ясно і чітко написали всі наші регалії і дали посилання на сторінки. Всі наші сторінки активні і з історією конкурсів! Напевно Ми просто Вам заважаємо, Пані Тетьора! В тому випадку перейменуйте сторінку на Зоряні-Мости, якщо Ви вирішили викладати тільки Ваші афіші!

Дуже прикро, що всі группи в яких не можливо викладати афіші радять Вашу групу, але там для Нас місця немає!

Сьогодні Ми відкрили нову групу КОНКУРСИ-ФЕСТИВАЛІ.”

* * *
“У нас был тот самый конфликт ещё в декабре! Когда у нас набралось около 1500 участников на конкурс и госпожа Тетьора нас назвала аферистами в своей группе и меня заблокировала из за того что у нас орг. сбор для всех по 10 евро! А теперь она полностью игнорирует все наши сообщения, мы Вам наверное сильно мешали! А ведь действительно места всем хватит.”

* * *
“З усіх конкурсів, де ми були, лише від цієї організації лишився дуже неприємний осадок! Дитина отримала психологічну травму і мало не кинула заняття вокалом.”

Журналистское расследование показало, что из фейсбук-группы, где администратор Тетьора, действительно постепенно исчезают публикации разных конкурсов разных организаций, на объявления которых был хороший отклик у потенциальных конкурсантов. При этом сами конкурсы продолжают проводиться. И действительно наблюдается массовый спам постами про конкурсы самой Тетьоры и еще пары-тройки от других организаторов. Приближенные? Одна веселая компания?

Мы в фейсбуке послали запрос Тетьоре с просьбой прокомментировать эту интересную ситуацию. Ждем ответа. Ответит ли?

В материале приведены реальные посты реальных людей, их координаты есть у редакции.

Следим за ситуацией. Публикация будет дополняться.

Иван Правдоруб

Комментировать