Україна збільшила свої ВПС на 20 літаків

242
Су-27 ВПС України

Передача запчастин для військових літаків дозволила Україні збільшити свої військово-повітряні сили на 20 літаків.

Таку заяву зробив високопоставлений чиновник США зі сфери оборони США.

Він не став уточнювати, яка країна надала запчастини для літаків, але додав – США та інші країни працювали “для того, щоб передати їм (Україні) запчастини, необхідні для того, щоб підняти їх літаки у повітря”.

Потік запчастин дозволив Україні розширити свій парк оперативних військових літаків, попри вторгнення Росії, що досі триває. “Зараз у них більше літаків, ніж три тижні тому”,- додає чиновник.

Нагадаємо, днем раніше прес-секретар Пентагону Джон Кірбі повідомив, що Україна отримала з інших країн допомогу, що дозволила збільшити кількість військових літаків на озброєнні ЗСУ.

“Я хочу сказати, не вдаючись у деталі щодо того, що надають інші країни, що вони (українці) отримали додаткові платформи, а також деталі, щоб дозволить збільшити свій флот, розмір авіапарку. Я думаю, що на цьому варто зупинитися”, – заявив Кірбі.

У відповіді на запитання журналіста речник уточнив, що в цьому випадку від словом “платформи”, має на увазі “літаки”, не надавши деталей щодо цієї передачі. “Вони (українці) вже отримали нові літаки та запчастини, щоби підняти у повітря більше літаків”, – додав він.

5/5 (5)
Віртуальні нагороди учасників Алеї Зірок

Меценатська нагорода на Алеї Зірок

Ви можете подарувати Меценатську нагороду (одну чи декілька), яка з відповідними цифрами з'явиться на сторінці учасника творчого конкурсу, а кошти працюватимуть на просування талановитої людини (колективу).
Хто вже отримав меценатську нагороду?


Запрошуємо усіх небайдужих читачів долучитися до допомоги дітям України, зокрема юним талантам, а також сприяти інформуванню світу про події в Україні ↓ ДОКЛАДНІШЕ
Також цікаво:

Творчі конкурси для дітей і дорослих

Міжнародні конкурси - Алея Зірок України Зіркові сторінки талантів в Star Hub Journal Курс підвищення кваліфікації Музична освіта і музична індустрія: Україна, Європа, світ