Пентагон оголосив збір пропозицій щодо зброї для України

242
Пентагон

Міністерство оборони США оголосило терміновий збір пропозицій від військової промисловості щодо зброї, яку можна негайно використати у бойових діях.

Звернення про збір комерційних пропозицій було опубліковано на порталі підрядників американського уряду sam.gov. Компанії повинні до 6 травня 2022 року подати опис своєї зброї чи інших продуктів вклавшись в 100 слів. На основі цієї інформації буде оголошено тендери.

Пентагон шукає рішення та можливості закупівель у сферах протиповітряної оборони, протитанкової зброї, берегової оборони, контрартилеристських систем, БПЛА, комунікаційного обладнання (захищені радіостанції та обладнання для супутникового Інтернету).

Такий терміновий запит є проявом прагнення Пентагону якнайшвидше озброїти Україну для успішного відбиття агресії Росії.

“Міністерство оборони зацікавлене у знайомстві та обговоренні нових рішень, у тому числі від виробників нетрадиційної зброї“, – повідомила речник міністерства Джесіка Максвел в електронному листі.

Раніше Пентагон проводив нараду із представниками найбільших американських оборонних компаній з метою з’ясувати актуальні можливості допомоги Україні.

5/5 (3)
Віртуальні нагороди учасників Алеї Зірок

Меценатська нагорода на Алеї Зірок

Ви можете подарувати Меценатську нагороду (одну чи декілька), яка з відповідними цифрами з'явиться на сторінці учасника творчого конкурсу, а кошти працюватимуть на просування талановитої людини (колективу).
Хто вже отримав меценатську нагороду?


Запрошуємо усіх небайдужих читачів долучитися до допомоги дітям України, зокрема юним талантам, а також сприяти інформуванню світу про події в Україні ↓ ДОКЛАДНІШЕ
Також цікаво:

Творчі конкурси для дітей і дорослих

Міжнародні конкурси - Алея Зірок України Зіркові сторінки талантів в Star Hub Journal Курс підвищення кваліфікації Музична освіта і музична індустрія: Україна, Європа, світ