Україна отримає БТР “Піранья” від Данії

411
Piranha III

Данія передасть Збройним силам України колісні бронетранспортери Piranha III. За інформацією данських журналістів, українські Сили оборони отримають 25 таких машин у версії 8х8.

Також стала відома і кількість гусеничних БТР M113 G3 DK, які Данія відправить в Україну. Як пише журналіст OLFI Петер Расмусен, планується передача 50 одиниць.

Piranha – сімейство колісних БТР розроблених швейцарською компанією MOWAG. Можуть бути у варіантах 4х4, 6х6, 8х8, 10х10. Це одна з наймасовіших платформ бронетехніки у світі.

Данія, за відкритими джерелами, донедавна володіла парком у 115 Piranha IIIС та 22 Piranha IIIH (варіант з композитною бронею).

Зараз армія Данії переозброюється на БТР Piranha V.

Також канадські медіа писали про можливість передачі Україні БТР Bison, які є локалізованим варіантом Piranha.

БТР Bison
БТР Bison

Як повідомляв міністр оборони України Олексій Резніков, західні партнери України на зустрічі у Рамштайні домовилися координувати свої зусилля у постачанні техніки певного типу. Таким чином спільні зусилля кількох країн, що володіють парком однотипних БТР можуть суттєво посилити новостворені підрозділи ЗСУ.

Так, наприклад, завдяки поставкам США і Данії бронетранспортерів M113 Україна отримає 250 одиниць цієї техніки, що дозволить озброїти якісним транспортом щонайменше 6 механізованих батальйонів.

БТР M113
БТР M113
5/5 (3)

Допомогти дітям

Допомога дітям України

Також цікаво:

Творчі конкурси для дітей і дорослих

Конкурс Сузір’я Україна-ЄвропаКонкурс Сузір’я Україна-Європа

Конкурс Країна Героїв | Алея ЗірокКонкурс Країна Героїв | Алея Зірок