Байден підписав закон про ленд-ліз для України

398
Байден підписав закон про ленд-ліз для України Джерело: https://censor.net/ua/n3340262

Президент США Джо Байден підписав закон S. 3522 “Акт про ленд-ліз на захист демократії в Україні від 2022 року” (Ukraine Democracy Defense Lend-Lease Act of 2022).

Закон про ленд-ліз (від англ. lend — «позичати» і lease — «здавати в оренду, внайми») надає можливість значно прискорити постачання Україні озброєння, транспорту, продовольства та іншої допомоги з США.

Це акт Конгресу Сполучених Штатів, за яким українському урядові постачатимуться матеріальні засоби в спосіб, подібний до ленд-лізу під час Другої світової війни. Політика, згідно з якою Сполучені Штати Америки постачають своїм союзникам боєприпаси, техніку, продовольство, стратегічну сировину, включаючи нафтопродукти та матеріальні засоби.

Також Байден запропонував Конгресу затвердити новий пакет реагування на агресію РФ, який передбачає виділення 33 мільярдів доларів для допомоги Україні. 28 квітня Палата представників Конгресу США підтримала законопроєкт про ленд-ліз та захист демократії в Україні. 7 квітня цей документ ухвалив Сенат США.

Закон набуває чинності після підписання президентом Байденом.

5/5 (3)

Допомогти дітям

Допомога дітям України

Також цікаво:

Творчі конкурси для дітей і дорослих

Конкурс Сузір’я Україна-ЄвропаКонкурс Сузір’я Україна-Європа

Конкурс Країна Героїв | Алея ЗірокКонкурс Країна Героїв | Алея Зірок