ЗСУ звільнили від російських фашистів ще чотири села на Харківщині

638
Харківщина 11.05.2022

Українські військові звільнили чотири населених пункти на Харківщині. Це села Черкаські Тишки, Руські Тишки, Рубіжне та Байрак.

Про звільнення двох останніх населених пунктів повідомлялося раніше.

Також в Генеральному штабі повідомили, що російським фашистам завдано значних втрат на Харківщині.

Відомо, що підрозділи 138-ї окремої механізованої бригади 6-ї загальновійськової армії західного військового округу рашистів виведені на відновлення з території України в район міста Бєлгород РФ.

Разом з тим на Ізюмському напрямку рашисти намагаються створити собі умови для переходу в наступ. Для цього поповнюють запаси боєприпасів та матеріально-технічних засобів, проводять інженерне обладнання передових позицій та посилюють повітряну розвідку.

5/5 (3)
Віртуальні нагороди учасників Алеї Зірок

Меценатська нагорода на Алеї Зірок

Ви можете подарувати Меценатську нагороду (одну чи декілька), яка з відповідними цифрами з'явиться на сторінці учасника творчого конкурсу, а кошти працюватимуть на просування талановитої людини (колективу).
Хто вже отримав меценатську нагороду?


Запрошуємо усіх небайдужих читачів долучитися до допомоги дітям України, зокрема юним талантам, а також сприяти інформуванню світу про події в Україні ↓ ДОКЛАДНІШЕ
Також цікаво:

Творчі конкурси для дітей і дорослих

Міжнародні конкурси - Алея Зірок України Зіркові сторінки талантів в Star Hub Journal Курс підвищення кваліфікації Музична освіта і музична індустрія: Україна, Європа, світ