Словаччина передає Україні САУ Zuzana 2

1424
САУ Zuzana 2

У Словаччині підтвердили передачу Україні восьми САУ Zuzana 2 калібру 155 мм. Про це заявив Міністр оборони Словаччини Ярослав Най. Він підтвердив, що українські військові проходять навчання на гаубицях.

Згодом 8 гармат відправлять в Україну.

Виробництво у Словаччині САУ Zuzana було налагоджено в 1990-х роках. Базою для неї стала чехословацька vz.77 Dana. Але нова самохідна установка отримала гармату калібру 155 мм з довшим стволом, що збільшило далекобійність.

Гаубиця може завдавати удари на відстань до 40 км.

Словаччина почала планомірну заміну своїх САУ на нові Zuzana 2 минулого року. Перші вісім нових 155-мм САУ передали у військо 22 липня 2021 року.

Поставка САУ Zuzana 2 поповнить українське військо ще однією 155-мм артилерійською системою після M109, CAESAR, AHS Krab, M777, FH-70 і в майбутньому Panzerhaubitz 2000.

5/5 (3)
Віртуальні нагороди учасників Алеї Зірок

Меценатська нагорода на Алеї Зірок

Ви можете подарувати Меценатську нагороду (одну чи декілька), яка з відповідними цифрами з'явиться на сторінці учасника творчого конкурсу, а кошти працюватимуть на просування талановитої людини (колективу).
Хто вже отримав меценатську нагороду?


Запрошуємо усіх небайдужих читачів долучитися до допомоги дітям України, зокрема юним талантам, а також сприяти інформуванню світу про події в Україні ↓ ДОКЛАДНІШЕ
Також цікаво:

Творчі конкурси для дітей і дорослих

Міжнародні конкурси - Алея Зірок України Зіркові сторінки талантів в Star Hub Journal Курс підвищення кваліфікації Музична освіта і музична індустрія: Україна, Європа, світ