США можуть надати Україні дрони MQ-1C Gray Eagle

1766
MQ-1C Gray Eagle

США можуть поставити Україні чотири ударні безпілотники MQ-1C Grey Eagle. Про це пише Reuters.

Ці безпілотники можуть бути озброєні керованими ракетами класу «повітря-земля» Hellfire, які призначені для ураження бронетехніки та інших наземних цілей.

Повідомляється, що Адміністрація президента Джо Байдена має намір повідомити Конгрес про можливий продаж безпілотників MQ-1C виробництва компанії General Atomics Україні найближчими днями, після чого очікується публічна заява.

Джерела інформаційного агентства повідомили, що існує також ризик зміни політики в останню хвилину, що може зірвати план постачання цих безпілотників, який упродовж кількох тижнів перебуває на розгляді в Пентагоні.

Grey Eagle є вдосконаленою версією широко відомого безпілотника Predator, також можуть нести на собі до восьми протитанкових ракет Hellfire.

Для України продаж MQ-1C матиме велике значення через те, що ці безпілотники виводять оборону країни на новий рівень. Зазначимо, що раніше вже повідомлялося про плани щодо закупівлі важких ударних безпілотників від General Atomics.

Безпілотник MQ-1C Gray Eagle – розвідувально-ударний БПЛА, розроблений компанією General Atomics Aeronautical Systems. Може перебувати в повітрі до 30 годин, розвиваючи при цьому швидкість до 280 км/год.

Багатоцільовий дрон призначений, в першу чергу, для ведення розвідки з дальністю до 400 кілометрів, але може виконувати й функції ударного безпілотника.

Для цього він може нести чотири ракети AGM-114 Hellfire класу «повітря-земля» або до чотирьох керованих авіабомб GBU-44 та інше озброєння й спеціальне обладнання.

MQ-1C Gray Eagle
MQ-1C Gray Eagle

Також: Україна отримає РСЗВ HIMARS в рамках пакета допомоги на 700 млн доларів США.

5/5 (4)
Віртуальні нагороди учасників Алеї Зірок

Меценатська нагорода на Алеї Зірок

Ви можете подарувати Меценатську нагороду (одну чи декілька), яка з відповідними цифрами з'явиться на сторінці учасника творчого конкурсу, а кошти працюватимуть на просування талановитої людини (колективу).
Хто вже отримав меценатську нагороду?


Запрошуємо усіх небайдужих читачів долучитися до допомоги дітям України, зокрема юним талантам, а також сприяти інформуванню світу про події в Україні ↓ ДОКЛАДНІШЕ
Також цікаво:

Творчі конкурси для дітей і дорослих

Міжнародні конкурси - Алея Зірок України Зіркові сторінки талантів в Star Hub Journal Курс підвищення кваліфікації Музична освіта і музична індустрія: Україна, Європа, світ