M142 HIMARS для України: це лише початок

1753
M142 HIMARS

Надання Україні кількох пускових установок ракетних систем HIMARS в останньому транші оборонної допомоги є лише відправною точкою.

Про це під час виступу на Конференції з питань національної безпеки CNAS сказав заступник міністра оборони США з політичних питань Колін Кол.

Також США продовжать постачати все необхідне для перемоги у протистоянні російській агресії.

«Ми здійснили «початковий» транш систем HIMARS, і поки ми зараз говоримо, українці завершують навчання (щодо освоєння цих систем)», – уточнив представник Пентагону.

Він зазначив, що в оборонному відомстві США вже незабаром очікують введення у стрій отриманих Збройними Силами України систем залпового вогню.

M142 HIMARS

Заступник глави Пентагону також підтвердив зобов’язання Сполучених Штатів продовжити поставки цих систем і боєприпасів в Україну.

Колін Кол повторив слова глави Пентагону Ллойда Остіна, що «США готові надати все та допомогти Україні досягти успіху» у захисті від агресії Росії.

Раніше Остін запевнив, що Сполучені Штати та інші країни продовжать докладати зусиль, щоб у найкоротші терміни доставити в Україну якнайбільшу підтримку та допомогти ЗСУ досягти успіху.

Нагадаємо, що нова зустріч представників Контактної групи з питань оборони України відбудеться, сьогодні 15 червня у Брюсселі.

1 червня США затвердили новий пакет військової допомоги Україні, яка включає ракетні артилерійські системи HIMARS та реактивні боєприпаси до них. Україна отримає зброю в рамках пакета допомоги на 700 млн доларів США.

M142 HIMARS

M142 HIMARS (High Mobility Artillery Rocket System – високомобільна артилерійська ракетна система) як шасі використовує 6-колісну тактичну вантажівку M1140 FMTV.

Пускову установку можна використовувати, як реактивну систему залпового вогню (РСЗВ) з боєприпасами різної дальності – як некерованими, так і високоточними керованими, та як оперативно-тактичний ракетний комплекс. Це своєрідний ракетний “конструктор” для різних завдань.

5/5 (3)

Допомогти дітям

Допомога дітям України

Також цікаво:

Творчі конкурси для дітей і дорослих

Конкурс Сузір’я Україна-ЄвропаКонкурс Сузір’я Україна-Європа

Конкурс Країна Героїв | Алея ЗірокКонкурс Країна Героїв | Алея Зірок
ПопереднєАнастасія Думанська має талант | Рейтинг
НаступнеАнна Марчук має талант | Рейтинг