Готівковий курс долара має скоро зрівнятись із безготівковим

163
Національний банк України
Національний банк України

Готівковий курс долара найближчим часом має відкотитись до позначки, близької до зафіксованого Нацбанком курсу на безготівковому ринку, тобто 36,6 грн за дол.

Про таке під час брифінгу у Медіацентрі Україна заявив заступник голови Ради Національного банку України Василь Фурман.

“Якихось макроекономічних підстав, щоб готівкова гривня, як ми бачили на минулому тижні, послабилась, не було. Це було більше психологічний фактор з боку покупців, який розігнаний спекулятивно продавцями небанківських фінансових установ. Я переконаний в тому, що гривня посилиться. Сьогоднішній безготівковий курс, який зафіксований 36,6 (грн за долар США), він є максимально наближений до ринкового. І готівкова гривня має плюс-мінус коливатись в цих межах”, – пояснив Фурман.

Однак до кінця року, на думку заступника голови ради НБУ, курс валют в Україні продовжить зростати.

Дивіться також: Курс валют

5/5 (3)

Ви можете подарувати Меценатську нагороду (одну чи декілька), яка з відповідними цифрами з'явиться на сторінці учасника, а кошти працюватимуть на просування талановитої людини (колективу).
Меценатська нагорода на Алеї Зірок

Запрошуємо усіх небайдужих читачів долучитися до допомоги дітям України, зокрема юним талантам, а також сприяти інформуванню світу про події в Україні ↓ ДОКЛАДНІШЕ
Також цікаво:

Творчі конкурси для дітей і дорослих

Міжнародні конкурси - Алея Зірок України Курс підвищення кваліфікації Музична освіта і музична індустрія: Україна, Європа, світ
SOURCEКурс України