Amnesty International – це рашистська пропаганда

8170
Amnesty International is Russian War Crime Propaganda

Amnesty International цього тижня рішуче взялася знищити довіру до себе, слугуючи рупором для російської пропаганди.

Про це йдеться в матеріалі британського видання The Times.

Видання зазначає, що юридичні зобов’язання згідно з Женевською конвенцією щодо захисту цивільного населення під час війни – “це зовсім не те, що звинувачувати та очорнювати жертв агресії, чим займається Amnesty”.

“Не дивно, що український офіс групи, з яким не консультувалися, засудив ці передбачувані висновки, тоді як російське посольство в Лондоні охоче їх відтворило”, – пише The Times.

The Times зазначає, що українські захисники базуються в цивільних районах, тому що російські окупанти саме їх атакують. Цей метод росіян вже відомий по бойових діях у Чечні та Сирії, а також в Україні.

“Українські сили відважно протистоять цим загарбникам, одночасно намагаючись допомогти цивільним особам залишити небезпечні райони”, – йдеться в статті.

Також наголошується на ігноруванні Amnesty реалій військових дій і неправильному розумінні змісту міжнародного права.

Журналісти також нагадали, що раніше ця правозахисна група вже принизила себе перед кремлем, відмовившись визнавати російського опозиціонера Олексія Навального в’язнем сумління, перш ніж поспішно скасувати це рішення після шквалу міжнародної критики.

“Очевидно, Amnesty нічого не винесла з цього фіаско. Генеральний секретар Агнес Калламар поскаржилася, що групу розкритикували в соціальних мережах, начебто це вона була якоюсь ображеною стороною, і що її легковажний фейлетон про Україну має статус священного писання”, – зазначає The Times.

Видання підкреслює, що хоча в будь-якій серйозній неурядовій організації Калламар вже пішла б у відставку, жодні засоби не зможуть врятувати репутацію Amnesty.

“Колись шанована гуманітарна організація Amnesty тепер демонструє жалюгідну байдужість до гніту. Виявивши свою м’якість до злочинності та м’якість щодо фашизму, вона повинна мати порядність піти зі сцени”, – вважають автори The Times.

Також усіх, хто розуміє, що Amnesty International насправді є прорашистською пропагандонською організацією, не дивує відсутність її реакції на російські обстріли Запорізької атомної електростанції.

Попри те, що російські обстріли української атомної станції є одними з найбільш небезпечних злочинів проти українців та всіх європейців, чомусь немає звіту і навіть просто повідомлення від Amnesty International про це. Дуже красномовне мовчання, яке ще раз вказує на маніпулятивну вибірковість цієї організації.

Також відомо, що рашисти під час руху мостом на дамбі Каховської ГЕС міксують військові колони з цивільним транспортом. Для Amnesty International це теж нормально. Як і для рашистів, війскових злочинців.

5/5 (8)
Віртуальні нагороди учасників Алеї Зірок

Меценатська нагорода на Алеї Зірок

Ви можете подарувати Меценатську нагороду (одну чи декілька), яка з відповідними цифрами з'явиться на сторінці учасника творчого конкурсу, а кошти працюватимуть на просування талановитої людини (колективу).
Хто вже отримав меценатську нагороду?


Запрошуємо усіх небайдужих читачів долучитися до допомоги дітям України, зокрема юним талантам, а також сприяти інформуванню світу про події в Україні ↓ ДОКЛАДНІШЕ
Також цікаво:

Творчі конкурси для дітей і дорослих

Міжнародні конкурси - Алея Зірок України Зіркові сторінки талантів в Star Hub Journal Курс підвищення кваліфікації Музична освіта і музична індустрія: Україна, Європа, світ