Українські курсанти вже навчаються на ЗРК NASAMS і IRIS

5178
NASAMS

Українську протиповітряну оборону посилять комплекси NASAMS та IRIS.

Про це заявив речник командування Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат.

При цьому Ігнат наголосив, що на сьогодні терміни не можна оприлюднювати.

“Але те, що вже заявлено, що наша система ППО буде підсилена саме цими ЗРК, про які йде мова, NASAMS, IRIS. Це невеликої дальності дії комплекси, але все ж це сучасні радари, ракети, які зможуть допомогти нам краще захищати наше небо від ворожої авіації та крилатих ракет”, – зазначив речник повітряних сил.

За його словами, термін навчання для користування системами ППО – великий.

“На відповідні системи задокументовано, скільки потрібно годин, щоб опанувати ту чи іншу техніку. Але, враховуючи умови бойових дій, ці терміни будуть скорочені щонайменше вдвічі. Щойно ці системи будуть у нас, вони в найкоротші терміни ставатимуть на бойове чергування”, – сказав Ігнат.

Речник ПС ЗСУ додав, що українські курсанти уже вивчають теоретичну частину з користування західним озброєнням.

А українські пілоти мріють “пересісти на “іномарки” і сподіваються, що західні партнери ухвалять рішення про надання Україні сучасних авіаційних платформ.

“Це сучасні винищувачі з потужними радарами, ракетами, які доповнять систему ППО. Наші пілоти мріють пересісти на “іномарки”), опанувати їх та вигнати окупантів з нашої землі. Окупанти теж цього бояться. Розуміють, що ті літаки будуть переважати їхні СУ-35, 30, 34. Тоді їм буде дуже важко боротися з нами і в повітрі, і на землі”, – сказав він.

NASAMS
5/5 (7)
Віртуальні нагороди учасників Алеї Зірок

Меценатська нагорода на Алеї Зірок

Ви можете подарувати Меценатську нагороду (одну чи декілька), яка з відповідними цифрами з'явиться на сторінці учасника творчого конкурсу, а кошти працюватимуть на просування талановитої людини (колективу).
Хто вже отримав меценатську нагороду?


Запрошуємо усіх небайдужих читачів долучитися до допомоги дітям України, зокрема юним талантам, а також сприяти інформуванню світу про події в Україні ↓ ДОКЛАДНІШЕ
Також цікаво:

Творчі конкурси для дітей і дорослих

Міжнародні конкурси - Алея Зірок України Зіркові сторінки талантів в Star Hub Journal Курс підвищення кваліфікації Музична освіта і музична індустрія: Україна, Європа, світ