ТВОРЧІ НОВИНИ

Ми публікуємо новини про творчих людей, творчі роботи, творчі події.

Ви можете автоматично і безкоштовно (ціна публікації входить у конкурсний внесок) опублікувати новину про себе на цьому сайті, взявши участь з відповідним пакетом в будь-якому конкурсі Творчої платформи Алея Зірок України. Актуальні конкурси тут.

Також ви можете просто (без усіляких конкурсів) замовити публікацію новини (статті, прес-релізу), надавши нам необхідну інформацію (див. форму заявки).

Позаконкурсна стандартна публікація новини (статті, прес-релізу) коштує 300 грн. У відповідь на заявку ви отримаєте інвойс для оплати.

Акція. Розкажіть про свою творчість цікаво. Якщо нам дуже сподобається ваша розповідь, ми опублікуємо її безкоштовно. Більше того, ви можете виграти безкоштовну участь у найближчому конкурсі Алеї Зірок, а також рекламу і просування.

Іміджеві ілюстровані статті зі складною версткою також публікуємо (умови обговорюємо окремо).

Новини (статті, прес-релізи) публікуються “назавжди” і постійно просуваються в мережі, чудово індексуються Google.

Також ви можете замовити професійну платну рекламу в Facebook/Instagram – це обговоримо окремо.

Публікуйтеся, просувайтеся. Ставайте відомими артистами. Запрошуємо!

ЗАЯВКА

    Відео і фото також можна надіслати нам на Viber (093) 857-03-88, а також на e-mail, який Вам повідомить адміністратор, або передати через сервіс fex.net (надайте посилання на завантажений файл). Це якщо Ви не маєте можливості завантажити файл на YouTube, Google Drive тощо.

    Наша сторінка в Facebook

    5/5 (2)