Free Porn
14.06.2024

Короткі новини

УКРАЇНИ І СВІТУ
Ксенія Галушка

Ксенія Галушка має талант і отримала меценатську нагороду

Ксенія Галушка (13 років, м. Ірпінь, Україна) взяла участь у конкурсі Алея Зірок (20-й сезон), отримала призове Друге місце і меценатську нагороду в 7000 балів.
Аміна Бахтєєва

Аміна Бахтєєва має талант і отримала меценатську нагороду

Аміна Бахтєєва (11 років, м. Харків, Україна) взяла участь у конкурсі London Stars (9-й сезон), отримала Перше місце і меценатську нагороду в 100 балів.
Аліна Кіракосян

Аліна Кіракосян має талант і отримала меценатську нагороду

Аліна Кіракосян (32 роки, м. Кривий Ріг, Україна) взяла участь у конкурсі New York Starlights (8-й сезон), отримала Перше місце і меценатську нагороду в 200 балів.
Владислава Кошталап і Софія Музиченко

Владислава Кошталап і Софія Музиченко мають талант і отримали меценатську нагороду

Владислава Кошталап і Софія Музиченко (12 років, м. Корюківка, Чернігівська обл., Україна) взяли участь у конкурсі Я маю талант! і отримали меценатську нагороду в 300 балів.
Євгенія Кірдун - Алея Зірок України, конкурси

Євгенія Кірдун має талант і отримала меценатську нагороду

Євгенія Кірдун (12 років, м. Житомир, Україна) взяла участь у конкурсі Я маю талант! і отримала меценатську нагороду в 200 балів.
Діана Мельник - Алея Зірок України, конкурси

Діана Мельник має талант і отримала меценатську нагороду

Діана Мельник (19 років, с. Нараївка, Вінницька обл., Україна) взяла участь у конкурсі Алея Зірок (19-й сезон), отримала Перше місце і меценатську нагороду в 100 балів.
Владислава Кошталап - Алея Зірок України, конкурси

Владислава Кошталап має талант і отримала меценатську нагороду

Владислава Кошталап (12 років, м. Корюківка, Чернігівська обл., Україна) взяла участь у конкурсі World Vision (8-й сезон), отримала Перше місце і меценатську нагороду в 1300 балів.
Ансамбль Любисток - Алея Зірок України, конкурси

Ансамбль “Любисток” має талант і отримав меценатську нагороду

Ансамбль "Любисток" (40–59 років, с. Любимівка, Дніпропетровська обл., Україна) взяв участь у конкурсі Зірки Європи (15-й сезон), отримав Перше місце і меценатську нагороду в 100 балів.
Юстина Комара - Алея Зірок України, конкурси

Юстина Комара має талант і отримала меценатську нагороду

Юстина Комара (7 років, м. Львів, Україна) взяла участь у конкурсі Алея Зірок (18-й сезон), отримала Grand Prix і меценатську нагороду в 1000 балів.
Марія Самоніна - Алея Зірок України, конкурси

Марія Самоніна має талант і отримала меценатську нагороду

Марія Самоніна (10 років, м. Краматорськ, Україна) взяла участь у конкурсі London Stars (8-й сезон), отримала перше місце і меценатську нагороду в 100 балів.