Злата Лисак - таланти України

Юна актриса Злата Лисак (10 років, м. Чортків, Тернопільська обл., Україна) представила свою творчу роботу з художнього читання, а також відеокліп на міжнародному конкурсі. Це конкурс Алея Зірок – Країна Героїв. 15-й сезон.

Творча робота
“Украдена весна” (О. Горголь-Ігнатьєва)
Студія “Едельвейс
Вчитель та режисер Катерина Чуйко

Украдена весна

“Украдена весна” (О. Горголь-Ігнатьєва)

Про Талант

Привіт, Hi, Hello, Salut! Мене звати Злата. І мені 10 років. У цей чудовий світ я з’явилася із першими весняними промінчиками – 16 березня. Моя мама розповідала, що у той день яскраво світило сонечко, крізь сніг та холод проривались перші проліски! Ось так і я – творча ранкова квітка, яка прийшла у цей Світ зробити його кращим.

У мені вирує життя та безліч ідей. І хоч мені всього лиш 10, проте 7 із них я займаюся танцями, 3 – театральним мистецтвом, 2 – грою на скрипці, а ще люблю малювати та творити щось цікавеньке своїми руками.

Найбільша моя пристрасть – Його Величність Театр! Я часто уявляю себе на сценах найбільших театрів України та світу, де граю головні ролі, і, хоч буває іноді лячно, однак це неабияк надихає мене та додає завзятості долати шлях, який я обрала.

За все своє життя я брала участь у багатьох театральних конкурсах, де виборювала лише призові місця, а ще брала участь у відомому театральному фестивалі “Молоко” у м. Одеса, відвідала чимало театрів України, а також Національну оперу у м. Одеса. Це було неймовірно!

У майбутньому мрію підкорити світ кіно та музики і щиро вірю в те, що колись моє ім’я почує увесь світ! Я пишаюсь тим, що є Українкою, вірю у швидку перемогу та наближаю її своєю працею щодня! Все буде Україна!

__________

А які цікаві творчі роботи є у вас?

МАЄТЕ ТАЛАНТ? Беріть участь у конкурсах і програмах Творчої платформи Алея Зірок, створюйте власні онлайн портфоліо артиста. На вас чекають міжнародні конкурси, Алея Талантів України, Алея Зірок України, Національний Творчий Чарт і Національний Творчий Фонд. А також Суперпремія року!

ПІДТРИМАЙТЕ ТАЛАНТ! Додавайте творчим людям лайків, поширюйте публікації у соцмережах. Давайте разом зробимо українські таланти відомими в Україні, Європі і в світі!

ДОПОМОГТИ ТАЛАНТУ

Ви можете замовити таку новину про себе.

5/5 (3)
Віртуальні нагороди учасників Алеї Зірок

Меценатська нагорода на Алеї Зірок

Ви можете подарувати Меценатську нагороду (одну чи декілька), яка з відповідними цифрами з'явиться на сторінці учасника творчого конкурсу, а кошти працюватимуть на просування талановитої людини (колективу).
Хто вже отримав меценатську нагороду?


Також цікаво:

Творчі конкурси для дітей і дорослих

Міжнародні конкурси - Алея Зірок України Зіркові сторінки талантів в Star Hub Journal Курс підвищення кваліфікації Музична освіта і музична індустрія: Україна, Європа, світ