Злата Боднаровська - таланти України

Юна актриса Злата Боднаровська (7 років, м. Чортків, Тернопільська обл., Україна) представила свою творчу роботу з художнього читання, а також відеокліп на міжнародному конкурсі. Це конкурс Алея Зірок – Країна Героїв. 15-й сезон.

Творча робота
“Навчилось літать” (І. Огнєва)
Студія “Едельвейс
Вчитель та режисер Катерина Чуйко

Навчилось літать

“Навчилось літать” (І. Огнєва)

Про Талант

Привіт, я Злата Боднаровська. Мені 7 років.

З дитинства я енергійна, мрійлива, кмітлива, розумна, привітна. Також я навчаюся з 5 років в вокально-театральній студії EDELWEISS.

Я дуже люблю співати, читати вірші,байки. Люблю перевтілюватись у різноманітні ролі та героїв .

А ще я обожнюю малювати. І в мене є й таке хоббі — кулінарія. Коли ми з мамою готуємо щось смачненьке, на кухні витають магія та неймовірний запах.

В школі я енергійна дівчинка, завжди поспішаю перша виконувати завдання на уроках. Мені дуже подобається брати участь в різних заходах, які проводять у школі.

Я з нетерпінням чекаю на перемогу України!

#actress #recitation #video #showreel #movie

__________

А які цікаві творчі роботи є у вас?

МАЄТЕ ТАЛАНТ? Беріть участь у конкурсах і програмах Творчої платформи Алея Зірок, створюйте власні онлайн портфоліо артиста. На вас чекають міжнародні конкурси, Алея Талантів України, Алея Зірок України, Національний Творчий Чарт і Національний Творчий Фонд. А також Суперпремія року!

ПІДТРИМАЙТЕ ТАЛАНТ! Додавайте творчим людям лайків, поширюйте публікації у соцмережах. Давайте разом зробимо українські таланти відомими в Україні, Європі і в світі!

ДОПОМОГТИ ТАЛАНТУ

Ви можете замовити таку новину про себе.

5/5 (3)
Віртуальні нагороди учасників Алеї Зірок

Меценатська нагорода на Алеї Зірок

Ви можете подарувати Меценатську нагороду (одну чи декілька), яка з відповідними цифрами з'явиться на сторінці учасника творчого конкурсу, а кошти працюватимуть на просування талановитої людини (колективу).
Хто вже отримав меценатську нагороду?


Також цікаво:

Творчі конкурси для дітей і дорослих

Міжнародні конкурси - Алея Зірок України Зіркові сторінки талантів в Star Hub Journal Курс підвищення кваліфікації Музична освіта і музична індустрія: Україна, Європа, світ