Анна Кузнєцова – Алея Зірок України

Юна художниця Анна Кузнєцова (13 років, смт Царичанка, Дніпропетровська обл., Україна) має талант і представила свою творчу роботу на міжнародному конкурсі. Це конкурс Tokyo Art Ninja, 2-й сезон.

Творча робота
“Леся Українка як символ української культури” (Анна Кузнєцова)
Вчитель Руслана Коваленко

Леся Українка як символ української культури

Леся Українка як символ української культури – Анна Кузнєцова
“Леся Українка як символ української культури” (Анна Кузнєцова)

Про талант

Про себе Анна пише: “Я Анна і мені 13 років. Навчаюсь в КПНЗ Дитяча мистецька школа Царичанської селищної ради, в 5 класі.

Живу в мальовничому куточку дніпропетровської області і з дитинства дуже люблю малювати. Образотворче мистецтво для мене як стиль життя, воно надихає, заспокоює та дає стимул досягати нових вершин. Найбільше люблю малювати в графічній техніці та техніці живопису. Мрію стати художником-реставратором.

На конкурс представляю свою улюблену роботу, написану в техніці портретного живопису – портрет Лесі Українки. Ця робота для мене є символом української нації та культури.”

Анна Кузнєцова в Творчих новинах Head News Netvork
Анна Кузнєцова

#visualarts #talent

__________

А які цікаві творчі роботи є у вас?

МАЄТЕ ТАЛАНТ? Беріть участь у конкурсах і програмах Творчої платформи Алея Зірок, створюйте власні онлайн портфоліо артиста. На вас чекають міжнародні конкурси, Алея Талантів України, Алея Зірок України, Національний Творчий Чарт і Національний Творчий Фонд. А також Суперпремія року!

ПІДТРИМАЙТЕ ТАЛАНТ! Додавайте творчим людям лайків, поширюйте публікації у соцмережах. Давайте разом зробимо українські таланти відомими в Україні, Європі і в світі!

ДОПОМОГТИ ТАЛАНТУ

Ви можете замовити таку новину про себе.

5/5 (3)
Віртуальні нагороди учасників Алеї Зірок

Меценатська нагорода на Алеї Зірок

Ви можете подарувати Меценатську нагороду (одну чи декілька), яка з відповідними цифрами з'явиться на сторінці учасника творчого конкурсу, а кошти працюватимуть на просування талановитої людини (колективу).
Хто вже отримав меценатську нагороду?


Також цікаво:

Творчі конкурси для дітей і дорослих

Міжнародні конкурси - Алея Зірок України Зіркові сторінки талантів в Star Hub Journal Курс підвищення кваліфікації Музична освіта і музична індустрія: Україна, Європа, світ