Юлія Тарчинська – Алея Зірок України

Піаністка і вчителька Юлія Тарчинська (м. Рівне, Україна) має талант і представила свою творчу роботу на міжнародному конкурсі. Це конкурс Virtuoso.

Творча робота
Етюд ор. 10, № 12 (Ф. Шопен)

Етюд

Етюд ор. 10, № 12 (Ф. Шопен)

Про Талант

Пані Юлія – викладач фортепіано в інституті мистецтв. Вона розповідає про себе: “Я музикант у другому поколінні. Водночас музикування у родині було на рівні аматорства. Успіхи у загальноосвітній школі дозволяли мені свого часу обирати багато різних професій (особливо любила допомагати однокласникам виконувати домашні завдання з креслення).

Та музика не відпускала! Після музичного училища просто не уявляла, як зупинитися і не продовжувати опановувати фортепіанну гру. Завжди знаходжу, чому повчитися у будь-якого музиканта, чия творчість є близькою.

Обставини життя складаються так, що педагогічна і наукова робота займає більше часу, ніж особиста виконавська творчість. Та все ж у найважчі часи розумію однозначно, що інструмент і найкраща музика – це моє місце сили. Можливо, крім любові до фортепіанної гри, до творчості тих виконавців, хто дарує людям справжнє мистецтво, мною керує ще й мій перфекціонізм.”

#piano #music #video #talent

__________

А які цікаві творчі роботи є у вас?

МАЄТЕ ТАЛАНТ? Беріть участь у конкурсах і програмах Творчої платформи Алея Зірок, створюйте власні онлайн портфоліо артиста. На вас чекають міжнародні конкурси, Алея Талантів України, Алея Зірок України, Національний Творчий Чарт і Національний Творчий Фонд. А також Суперпремія року!

ПІДТРИМАЙТЕ ТАЛАНТ! Додавайте творчим людям лайків, поширюйте публікації у соцмережах. Давайте разом зробимо українські таланти відомими в Україні, Європі і в світі!

ДОПОМОГТИ ТАЛАНТУ

Ви можете замовити таку новину про себе.

5/5 (3)
Віртуальні нагороди учасників Алеї Зірок

Меценатська нагорода на Алеї Зірок

Ви можете подарувати Меценатську нагороду (одну чи декілька), яка з відповідними цифрами з'явиться на сторінці учасника творчого конкурсу, а кошти працюватимуть на просування талановитої людини (колективу).
Хто вже отримав меценатську нагороду?


Також цікаво:

Творчі конкурси для дітей і дорослих

Міжнародні конкурси - Алея Зірок України Зіркові сторінки талантів в Star Hub Journal Курс підвищення кваліфікації Музична освіта і музична індустрія: Україна, Європа, світ