Максим Вовковинський | Maksym Vovkovynskyi – Таланти України

Максим Вовковинський (10 років, м. Вінниця, Україна) має багато талантів і отримав Hollywood сторінку-портфоліо за програмою просування Hollywood Promo як співак і піаніст.

Творчі роботи
«Наше небо» (К. Комар) – естрадний спів
Вчитель Віра Майборода 
“Тарантелла” (Т. Лак) – фортепіано
Викладач Оксана Лисюк

Наше небо

«Наше небо» (К. Комар)

Наше небо

“Тарантелла” (Т. Лак)

Про Талант

Любов до музики у Максима була з самого дитинства. Навіть у ранньому віці було видно, що в нього є відчуття ритму.

А захоплень мав багато: спорт (футбол), робототехніка, початкове програмування та все ж таки музика стала на перше місце.

З 7-ми років займається професійно вокалом, є вихованцем концертно-навчального комплексу “ПриватКонцерт”, керівник Віра Володимирівна Майборода.

А також є учнем 3-го класу Вінницької музичної школи №2, де здобуває знання з фаху “фортепіано”. Цьогоріч почав опановувати гру на гітарі.

За досить невеликий період заняття вокалом, а він, на превеликий жаль, виявився доволі складним: спочатку коровірус, а тепер війна, Максим все ж таки має у своєму доробку нагороди за участь у міжнародних та всеукраїнських конкурсах, які проходили онлайн, участь у благодійних концертах наживо. Це підтверджує, що дійсно талановита дитина може розвиватися в будь яких умовах. Адже музика – джерело радості та душа народу!

#songers #music #talent

__________

А які цікаві творчі роботи є у вас?

МАЄТЕ ТАЛАНТ? Беріть участь у конкурсах і програмах Творчої платформи Алея Зірок, створюйте власні онлайн портфоліо артиста. На вас чекають міжнародні конкурси, Алея Талантів України, Алея Зірок України, Національний Творчий Чарт і Національний Творчий Фонд. А також Суперпремія року!

ПІДТРИМАЙТЕ ТАЛАНТ! Додавайте творчим людям лайків, поширюйте публікації у соцмережах. Давайте разом зробимо українські таланти відомими в Україні, Європі і в світі!

ДОПОМОГТИ ТАЛАНТУ

Ви можете замовити таку новину про себе.

5/5 (3)
Віртуальні нагороди учасників Алеї Зірок

Меценатська нагорода на Алеї Зірок

Ви можете подарувати Меценатську нагороду (одну чи декілька), яка з відповідними цифрами з'явиться на сторінці учасника творчого конкурсу, а кошти працюватимуть на просування талановитої людини (колективу).
Хто вже отримав меценатську нагороду?


Також цікаво:

Творчі конкурси для дітей і дорослих

Міжнародні конкурси - Алея Зірок України Зіркові сторінки талантів в Star Hub Journal Курс підвищення кваліфікації Музична освіта і музична індустрія: Україна, Європа, світ