BeAtriS – Птахи

Таланти України

1930

Українська співачка і авторка пісень Беатріс Бучок (BeAtriS) (м. Ужгород, Україна) випустила в світ свою нову пісню “Птахи”.

Беатріс пише про свою творчу роботу: “Ця пісня про кожного з нас, пісня про віру, котру неможливо відібрати, пісня про віру, котра дає силу боротися за нашу незалежність, пісня – звернення до наших захисників і захисниць, волонтерів і кожного, хто докладає зусилля для нашої перемоги над російським окупантом і агресором, пісня про те, що ми віримо в них і чекаємо, не дивлячись ні на що, і віра наша незламна!

У відео відзняті мурали Ужгорода (арт-об’єкти, які з’явилися в місті з початком повномаcштабної війни, після 24.02.2022 р.), а саме:

«Дівчина з прапором» – над муралом працювала творча група художників Ужгорода та Харкова: Марія Ващенко (Харків), Олександра Платунова (Ужгород), Іван Мунчак (Ужгород), Ксенія Дубовик (Ужгород). Авторкою ескізу є харків’янка Марія Ващенко. Ініціаторами виступили працівник патрульної поліції Ернест Завадський та ряд ужгородців, депутатів та підприємств.

«Янгол – охоронець України», «Стефанія», мурал із зображенням літака «МРІЯ», мурал із зображенням дівчини з лелекою (із зазначенням вірша Касянчук Надії, котрій 12 років, дата віршу 2005 р.), дівчина у національному українському костюмі, котра ніби оберігає чи зігріває – ці стінописи намалювала ужгородська художниця Катерина Туз на огорожі стадіону «Авангард». На даній огорожі є й інші мурали авторки Катерини Туз, котрі не потрапили у відео, але є не менш вражаючими та надихаючими.

Якщо будете в м. Ужгород, то неодмінно відвідайте локації з муралами для отримання натхнення, віри, патріотизму!

В Ужгороді є близько 15 муралів, котрі варті уваги. Отож, при нагоді, неодмінно відвідайте наше місто, особливо в період цвітіння сакур. Ви не пожалкуєте!

Дуже дякуємо всім авторам цих надзвичайно гарних робіт за внутрішнє наповнення, котре отримуєш споглядаючи на ці арт – об’єкти!

Якщо даний твір Вам відгукнувся, допоміг, тощо, то я буду щиро рада з цього!”

Творча робота
“Птахи”
Музика: BeAtriS
Слова: BeAtriS/Наталія Будай
Ідея та відео: Беата Війгшев
Запис вокалу, аранжування, мастеринг, зведення, дистрибуція, обкладинка: MUZIKA UA

BeAtriS в мережі: Instagram | Facebook | Telegram

#song #music #talent

__________

А які цікаві творчі роботи є у вас?

МАЄТЕ ТАЛАНТ? Беріть участь у конкурсах і програмах Творчої платформи Алея Зірок, створюйте власні онлайн портфоліо артиста. На вас чекають міжнародні конкурси, Алея Талантів України, Алея Зірок України, Національний Творчий Чарт і Національний Творчий Фонд. А також Суперпремія року!

ПІДТРИМАЙТЕ ТАЛАНТ! Додавайте творчим людям лайків, поширюйте публікації у соцмережах. Давайте разом зробимо українські таланти відомими в Україні, Європі і в світі!

ДОПОМОГТИ ТАЛАНТУ

Ви можете замовити таку новину про себе.

5/5 (3)
Віртуальні нагороди учасників Алеї Зірок

Меценатська нагорода на Алеї Зірок

Ви можете подарувати Меценатську нагороду (одну чи декілька), яка з відповідними цифрами з'явиться на сторінці учасника творчого конкурсу, а кошти працюватимуть на просування талановитої людини (колективу).
Хто вже отримав меценатську нагороду?


Також цікаво:

Творчі конкурси для дітей і дорослих

Міжнародні конкурси - Алея Зірок України Зіркові сторінки талантів в Star Hub Journal Курс підвищення кваліфікації Музична освіта і музична індустрія: Україна, Європа, світ