BeAtriS – VODO

Таланти України

2475

Українська співачка і авторка пісень Беатріс Бучок (BeAtriS) (м. Ужгород, Україна) випустила в світ свою нову пісню “VODO”.

Беатріс пише про свою творчу роботу:

“Пісня «VODO» – це легка і драйвова пісня, в котрій дівочі сни мріють про життєдайну красу, легкість та багато ще про що 😊 і вірять, що всі їх бажання обов’язково здійсняться!

Мрійте сміливо!

Про воду існує чимало легенд, переказів, прикмет, міфів, історій, тощо.

Я дуже радію, що і в моєму творчому репертуарі з’явилася пісня, котра описує цю величну стихію! В даній пісні, як таку, що дарує життя та красу!

Буду неймовірно щаслива, якщо ця композиція принесе вам енергію, драйв, гарний настрій та позитивні емоції.

Пісня доступна в Тіk Тоk, отож, чекаю на ваші відео і обіцяю всі поширювати на своїй сторінці в Instagram (якщо мене відмітите, звичайно).

Не забувайте робити реакції та поширювати дану пісню! Це дуже мене мотивує та популяризує україномовний контент!”

Творча робота
VODO
Музика: BeAtriS
Слова: BeAtriS

На музичних платформах: VODO

BeAtriS в мережі: YouTube | Instagram | Facebook | Telegram

#song #music #talent

__________

А які цікаві творчі роботи є у вас?

МАЄТЕ ТАЛАНТ? Беріть участь у конкурсах і програмах Творчої платформи Алея Зірок, створюйте власні онлайн портфоліо артиста. На вас чекають міжнародні конкурси, Алея Талантів України, Алея Зірок України, Національний Творчий Чарт і Національний Творчий Фонд. А також Суперпремія року!

ПІДТРИМАЙТЕ ТАЛАНТ! Додавайте творчим людям лайків, поширюйте публікації у соцмережах. Давайте разом зробимо українські таланти відомими в Україні, Європі і в світі!

ДОПОМОГТИ ТАЛАНТУ

Ви можете замовити таку новину про себе.

5/5 (3)
Віртуальні нагороди учасників Алеї Зірок

Меценатська нагорода на Алеї Зірок

Ви можете подарувати Меценатську нагороду (одну чи декілька), яка з відповідними цифрами з'явиться на сторінці учасника творчого конкурсу, а кошти працюватимуть на просування талановитої людини (колективу).
Хто вже отримав меценатську нагороду?


Також цікаво:

Творчі конкурси для дітей і дорослих

Міжнародні конкурси - Алея Зірок України Зіркові сторінки талантів в Star Hub Journal Курс підвищення кваліфікації Музична освіта і музична індустрія: Україна, Європа, світ