Ксенія Галушка

Для всіх творчих людей – початківців і майстрів будь-яких мистецтв – важливо розвивати свої таланти, зростати у творчості, надихатися самим і надихати інших, насамперед тих, хто думає, що нічого не вийде, що мрія нездійсненна.

LONDON STARS – конкурс талантів. Долучайтеся сьогодні!

Сьогодні ми хочемо поділитися з вами історією тринадцятирічної талановитої дівчинки, яка розкриває свою душу через музику.

Ксенія

Ксенія розпочала свій музичний шлях у 2016 році, коли в сім років вперше взяла в руки скрипку.

Чому саме скрипка? Дитина вибрала цей інструмент, оскільки він завжди може бути з нею.

І скрипка стала незамінною частиною життя. Вона дозволяє відтворювати почуття й емоції через звуки, представляючи світу творчу особистість.

Через два роки, у 2018-му, Ксенія відкрила для себе ще одну чудову форму творчого самовираження – спів. І обидва таланти яскраво розвиваються.

Саме через музику скромна інтровертна дівчина виражає свої почуття та емоції. Саме музика розкриває творчий потенціал Ксенії.

Музика допомагає не губитися на сцені і відчувати контакт з аудиторією. Через музику Ксенія створює місток, що переносить її настрій та почуття до слухачів. Сцена зближуює юну скрипальку з людьми, створює особливі моменти у творчому досвіді.

Так скрипка стає чимось більшим, ніж музичний інструмент. Інструментом для пізнання себе і світу, для гармонійної співпраці з іншими – музикування, творчого спілкування, співтворення.

Історія Ксенії – це приклад того, як музика змінює людину і світ навколо неї, надихає і талант, і його поціновувачів.

Що додати? Світові сцени і армії фанатів – це талант і наполегливе вдосконалення, кураж і віртуозність, вміння дивувати. Але для творчої людини головне – творити тут і зараз, дати своєму таланту вийти назовні. Такий шлях! 🙂

А яка ваша історія?

_____
Ксенія Галушка на Алеї Зірок України

Концертне соло, Інтермеццо

“Полішинель” (Е. Вілла-Лобос)

Романс Перепілки, Тиха вода

“Романс Перепілки” (Б. Чалий, Е. Брилін), “Тиха вода” (народна)

Фото

#violin #singing #music #talent

_____

А які цікаві творчі роботи є у вас? Ви також навчаєтесь? Щойно розпочали? Вже граєте і співаєте краще? Вже профі? Тож розкажіть про себе світові на наших сторінках! Пишіть на Viber 093 857-03-88.

Зоряний журнал

Персональна сторінка таланта в Зоряному журналі чудово представляє творчу людину (колектив) аудиторії в Україні і в світі. Замовляйте сьогодні!

Зоряний журнал талантів України і світу | Star Hub Journal by AdverMAN

МАЄТЕ ТАЛАНТ? Беріть участь у конкурсах і програмах Творчої платформи Алея Зірок, створюйте власні онлайн портфоліо артиста. На вас чекають міжнародні конкурси, Алея Талантів України, Алея Зірок України, Національний Творчий Чарт і Національний Творчий Фонд. А також Суперпремія року!

ПІДТРИМАЙТЕ ТАЛАНТ! Додавайте творчим людям лайків, поширюйте публікації у соцмережах. Давайте разом зробимо українські таланти відомими в Україні, Європі і в світі!

ДОПОМОГТИ ТАЛАНТУ

Ви можете замовити таку новину про себе.

5/5 (3)
Віртуальні нагороди учасників Алеї Зірок

Меценатська нагорода на Алеї Зірок

Ви можете подарувати Меценатську нагороду (одну чи декілька), яка з відповідними цифрами з'явиться на сторінці учасника творчого конкурсу, а кошти працюватимуть на просування талановитої людини (колективу).
Хто вже отримав меценатську нагороду?


Також цікаво:

Творчі конкурси для дітей і дорослих

Міжнародні конкурси - Алея Зірок України Зіркові сторінки талантів в Star Hub Journal Курс підвищення кваліфікації Музична освіта і музична індустрія: Україна, Європа, світ