Кубок за публікацію статті на сайті adverman.com - конкурс Освіта в Україні і в світі

Шановні творчі, талановиті друзі! Наша програма популяризації освіти “Кубок за публікацію статті на сайті adverman.com” працює з 2018-го року і тепер поновлена, адже пандемія скінчилася, а навалу рашистів на Київ відбито. Україна обов’язково переможе.

Отже. Підвищення рівня культури і освіти в Україні відбувається багатовимірно. Ми вдосконалюємо знання української мови, а також вивчаємо іноземні – англійську, німецьку, іспанську, французьку, польську тощо.

Без знання своєї мови і мов сусідів в світі, де люди багато подорожують, співпрацюють у спільних культурних і бізнесових програмах – тепер не просто важко, а неможливо існувати.

Тому ми запрошуємо всіх, хто вивчає іноземні мови, поділитися думками, враженнями, а можливо, і секретами 🙂 – як ви навчаєтесь чи викладаєте, як “вживаєтесь” в нове мовне середовище, в новий світ знань. Які підручники і методики ви використовуєте, яке видавництво ваше улюблене. Які цікаві моменти вам запам’яталися. Розкажіть про ваші таланти і вмотивуйте інших вчитися.

Ми опублікуємо ваш текст – ваші враження, думки, ваш нарис чи статтю. Хай читачі обговорюють, голосують зірками. Всі учасники цієї програми отримають представлення і популяризацію свого таланту, навчального закладу, творчих планів – в Європі і в світі, на наших сторінках і в соцмережах. Автор найпопулярнішої публікації отримає найбільш потужну популяризацію свого таланту і крутий Золотий (ну, під “золото” 🙂 ) кубок! А також інші призи від сайту Adverman.com, українських і європейських видавництв.

Розширення конкурсу

Шановні колеги, у 2023 році ми розширюємо тематику конкурсу. Подавати матеріали можна на будь-яку освітню тему з будь-яких дисциплін. В тому числі критичні статті про освіту як таку. Треба вже піднімати освіту і культуру в Україні на новий, сучасний рівень. Усім ворогам всупереч.

Освічена і талановита Україна переможе!

Мій яскравий мовосвіт - конкурс | Кубок за публікацію статті на сайті adverman.com
Кубок за публікацію статті на сайті adverman.com - конкурс
5/5 (4)
Віртуальні нагороди учасників Алеї Зірок

Меценатська нагорода на Алеї Зірок

Ви можете подарувати Меценатську нагороду (одну чи декілька), яка з відповідними цифрами з'явиться на сторінці учасника творчого конкурсу, а кошти працюватимуть на просування талановитої людини (колективу).
Хто вже отримав меценатську нагороду?


Запрошуємо усіх небайдужих читачів долучитися до допомоги дітям України, зокрема юним талантам, а також сприяти інформуванню світу про події в Україні ↓ ДОКЛАДНІШЕ
Також цікаво:

Творчі конкурси для дітей і дорослих

Міжнародні конкурси - Алея Зірок України Зіркові сторінки талантів в Star Hub Journal Курс підвищення кваліфікації Музична освіта і музична індустрія: Україна, Європа, світ