Конкурси для вчителів 2024

320

Шановні колеги! Для вчителів у 2024-му році ми пропонуємо два конкурси педагогічної майстерності – для педагогів усіх рівнів.

Якщо ви в педагогічному процесі – в дошкільному закладі, в школі, в закладі передвищої і вищої освіти, в позашкільній освіті – вчителі, викладачі, науково-методичні працівники, керівники гуртків, музичні керівники, фізінструктори і тренери, асистенти педагога, логопеди, психологи тощо – будь ласка, долучайтеся.

Запрошуємо усіх вчителів будь-якого віку і рівня майстерності – початківців і майстрів, студентів і досвідчених професіоналів.

Тематика конкурсів – викладацька, науково-методична, творча майстерність педагога.

Ми не обмежуємо шановних колег щодо форми і змісту педагогічних конкурсних робіт.

Конкурси відбуваються онлайн, дистанційно.

На конкурси подаються навчальні і методичні матеріали у вигляді текстів, презентацій, аудіо- і відеозаписів, фотоматеріалів і інших сучасних цифрових форматів.

Отже, конкурси.

СОНЦЕ СОКРАТА

Конкурс педагогічної майстерності Сонце Сократа | Sun of Socrates teachers contest

Міжнародний конкурс педагогічної майстерності СОНЦЕ СОКРАТА

НАЦІОНАЛЬНИЙ КОНКУРС ПЕДАГОГІЧНОЇ МАЙСТЕРНОСТІ

Національний конкурс педагогічної майстерності | Всеукраїнські та міжнародні конкурси

Національний (всеукраїнський відкритий) конкурс педагогічної майстерності

На конкурсах – фахове і при цьому доброзичливе оцінювання, яскраві призи і документи, які максимально адаптовані під вимоги атестації вчителів – педагогічних і науково педагогічних працівників.

Запрошуемо, шановні колеги!

Також: усі всеукраїнські та міжнародні конкурси:

Всеукраїнські та міжнародні конкурси
5/5 (3)
Віртуальні нагороди учасників Алеї Зірок

Меценатська нагорода на Алеї Зірок

Ви можете подарувати Меценатську нагороду (одну чи декілька), яка з відповідними цифрами з'явиться на сторінці учасника творчого конкурсу, а кошти працюватимуть на просування талановитої людини (колективу).
Хто вже отримав меценатську нагороду?


Запрошуємо усіх небайдужих читачів долучитися до допомоги дітям України, зокрема юним талантам, а також сприяти інформуванню світу про події в Україні ↓ ДОКЛАДНІШЕ
Також цікаво:

Творчі конкурси для дітей і дорослих

Міжнародні конкурси - Алея Зірок України Зіркові сторінки талантів в Star Hub Journal Курс підвищення кваліфікації Музична освіта і музична індустрія: Україна, Європа, світ