Софія Боровинська | Алея Зірок України

Співачка Софія Боровинська (20 років, Кривий Ріг, Україна) представила свою творчу роботу на міжнародному конкурсі. Це конкурс Алея Зірок, 11-й сезон.

Творча робота

«В вечірній час» (Е. Миронова, О. Алтухов)
Зразкова Арт студія «Дитячий світ» м. Кривий Ріг
Вчитель Юлія Бецун

В вечірній час

«В вечірній час» (Е. Миронова, О. Алтухов)

Про Талант

Про себе Софія розповідає: “З трьох років займаюся в арт студії “Дитячий Світ”. Змалечку обожнюю співати, малювати і танцювати, також захоплююсь гончарство і лозоплетінням.

Брала участь у багатьох міських, районних, всеукраїнських, міжнародних фестивалях. 

Люблю готувати для свого молодшого братика, якому 6 років і який жваво допомагає мені у приготуванні їжі та смаколиків для всієї родини. Цьогоріч вступаю до Криворізького Обласного Музичного Коледжу.”

__________

А які цікаві творчі роботи є у вас?

МАЄТЕ ТАЛАНТ? Беріть участь у конкурсах і програмах Творчої платформи Алея Зірок, створюйте власні онлайн портфоліо артиста. На вас чекають міжнародні конкурси, Алея Талантів України, Алея Зірок України, Національний Творчий Чарт і Національний Творчий Фонд. А також Суперпремія року!

ПІДТРИМАЙТЕ ТАЛАНТ! Додавайте творчим людям лайків, поширюйте публікації у соцмережах. Давайте разом зробимо українські таланти відомими в Україні, Європі і в світі!

ДОПОМОГТИ ТАЛАНТУ

Ви можете замовити таку новину про себе.

5/5 (3)
Віртуальні нагороди учасників Алеї Зірок

Меценатська нагорода на Алеї Зірок

Ви можете подарувати Меценатську нагороду (одну чи декілька), яка з відповідними цифрами з'явиться на сторінці учасника творчого конкурсу, а кошти працюватимуть на просування талановитої людини (колективу).
Хто вже отримав меценатську нагороду?


Також цікаво:

Творчі конкурси для дітей і дорослих

Міжнародні конкурси - Алея Зірок України Зіркові сторінки талантів в Star Hub Journal Курс підвищення кваліфікації Музична освіта і музична індустрія: Україна, Європа, світ