Марія Крилова | Алея Зірок України

Актриса Марія Крилова (19 років, м. Київ, Україна) привітала Україну з її днем народження – Днем Незалежності.

* * *

Дорога моя нене!

Тобі сьогодні 31.

За ці роки народилося не одне покоління мужніх, сильних, відданих і хоробрих людей. Дозволь пригадаю свою маленьку історію.

Пам‘ятаєш, коли я народилася, ти мені подарувала прекрасних батьків? Перші секунди мого існування в цьому світі були під опікою на твоїй землі. Я народилася українкою.

Пам‘ятаєш той день, коли твоя першокласниця вперше перетнула поріг будинку й з гордо піднятою головою пішла до школи? Так, там про твоє дитинство багато розповідали, а саме: як ти народжувалася. А потім вступила до ліцею, згодом – до Університету! Ти мені подарувала неймовірних педагогів і друзів, які ділилися досвідом і любов‘ю про тебе. Тому я обрала професію українського філолога, аби дізнаватися більше про твоє минуле, теперішнє і майбутнє.

Пам‘ятаєш мій перший музичний виступ, коли через переляк я геть позабувала всі ноти (тепер навіть смішно пригадувати)? Неприємне відчуття, але ти переживала цей моторошний стан разом зі мною. Зрештою, ми почали наново, й нам вдалося отримати призове місце.

Пам‘ятаєш мої подорожі до Карпат, Ужгорода, Львова, Переяслава, Чернігова, Одеси, Новоград-Волинського? З кожною вандрівкою, я неначе перебувала в екзальтованому стані, пригадуючи рядки М. Вінграновського: «Твоє обличчя світле, як надія».

Місцини твої і є цим дивовижним ликом.

Сьогодні тобі 31, а мені – 19.

Ти пильнувала за мною всі ці роки. Тепер, коли твоє серце вщент розбите, я хочу доглядати за тобою: берегти мову, історію, традиції; переживати твої поразки й радіти перемогам. Тільки разом. З любов‘ю та надією, як ти мене вчила.

Усім нам болить від несправедливости й мороку, у якому тобі довелося зараз перебувати. Проте я люблю тебе від Землі до неба. Молитимусь Господу за тебе. Ти сильна. Знай, що я завжди поряд!

Твоя українка ❤️

Марія Крилова

Творчі роботи Марії на Алеї Зірок України:
Вночі, середночі хтось тихо…
Світ який – мереживо казкове!..
(Не) моя війна 2022 року

__________

* Вандрівка, діал. Мандрівка

Марія КриловаМарія Крилова

МАЄТЕ ТАЛАНТ? Беріть участь у конкурсах і програмах Творчої платформи Алея Зірок, створюйте власні онлайн портфоліо артиста. На вас чекають міжнародні конкурси, Алея Талантів України, Алея Зірок України, Національний Творчий Чарт і Національний Творчий Фонд. А також Суперпремія року!

ПІДТРИМАЙТЕ ТАЛАНТ! Додавайте творчим людям лайків, поширюйте публікації у соцмережах. Давайте разом зробимо українські таланти відомими в Україні, Європі і в світі!

ДОПОМОГТИ ТАЛАНТУ

Ви можете замовити таку новину про себе.

5/5 (3)
Віртуальні нагороди учасників Алеї Зірок

Меценатська нагорода на Алеї Зірок

Ви можете подарувати Меценатську нагороду (одну чи декілька), яка з відповідними цифрами з'явиться на сторінці учасника творчого конкурсу, а кошти працюватимуть на просування талановитої людини (колективу).
Хто вже отримав меценатську нагороду?


Також цікаво:

Творчі конкурси для дітей і дорослих

Міжнародні конкурси - Алея Зірок України Зіркові сторінки талантів в Star Hub Journal Курс підвищення кваліфікації Музична освіта і музична індустрія: Україна, Європа, світ