Дмитро Уткін

Скрипаль Дмитро Уткін (13 років, с. Башмачка, Дніпропетровська обл., Україна) представив свою творчу роботу на міжнародному конкурсі. Це конкурс Сузір’я Україна-Європа, 19-й сезон.

Творча робота
“Танець” (Е. Дженкінсон)
Вчитель Ірина Євмінова

Про Талант

Дмитро пише про себе: “Я живу у селі Башмачка, і, мабуть, почну із самого початку. Мої батьки розповідали мені, що коли я був маленьким, ще в животику у мами, мій тато співав мені пісні, і я на це реагував, бо мені це подобалося! 🙂

Потім я підріс, мені вже було шість років. Я не пам’ятаю звідки і куди, але я їхав у машині моєї тітки, поруч сиділи два мої двоюрідні брати і нас запитали:

– Хлопці на яких інструментах ви хочете грати?

Один сказав – на флейті, а другий – на барабанах. А я не знав, був такий багатий вибір… Але під кінець дороги я сказав:

– Я гратиму на скрипці!
– І що, стоятимеш і пілікатимеш? 🙂
– Так!

Ось так і почалася моя кар’єра музиканта….

І ось уже рік, як я займаюся на скрипці, мій перший концерт… Мої руки тремтіли, з лоба рікою ішов піт, але я зрозумів – тут такі ж люди, як я, вони прийшли, щоб їх порадували, щоб здивували. І я зіграв Концерт Рідінга, Першу частину без жодних труднощів.

Я дійшов до третього рівня, але потім сталися труднощі в сім’ї, і я перестав займатися…

Але через два роки я продовжив займатися, і ось уже минув рік, і я опинився тут. Велике спасибі за увагу! Удачі та до нових зустрічей!”

У Дмитра вже є потужні підтримка від меценатів. У жовтні 2022 року він посів Перше місце в меценатському Рейтингу Національного Творчого Чарту.

Дякуємо за творчість, Дмитре!

__________

А які цікаві творчі роботи є у вас?

МАЄТЕ ТАЛАНТ? Беріть участь у конкурсах і програмах Творчої платформи Алея Зірок, створюйте власні онлайн портфоліо артиста. На вас чекають міжнародні конкурси, Алея Талантів України, Алея Зірок України, Національний Творчий Чарт і Національний Творчий Фонд. А також Суперпремія року!

ПІДТРИМАЙТЕ ТАЛАНТ! Додавайте творчим людям лайків, поширюйте публікації у соцмережах. Давайте разом зробимо українські таланти відомими в Україні, Європі і в світі!

ДОПОМОГТИ ТАЛАНТУ

Ви можете замовити таку новину про себе.

5/5 (3)
Також цікаво:

Творчі конкурси для дітей і дорослих

Міжнародні конкурси - Алея Зірок України Курс підвищення кваліфікації Музична освіта і музична індустрія: Україна, Європа, світ