Тетяна Гришина - таланти України

Авторка пісень Тетяна Гришина (29 років, м. Київ, Україна) представила свою творчу роботу на міжнародному конкурсі. Це конкурс New York Starlights. 5-й сезон.

Творча робота
“Ні цій війні” (Тетяна Гришина)

Ні цій війні

“Ні цій війні” (Тетяна Гришина)
“Ні цій війні” (Тетяна Гришина)

Про Талант

Тетяна розповідає про себе:

“Вірші та музику я почала писати з раннього дитинства. Моя мама записувала все вигадане в окрему книгу і зараз, у дорослому віці, приємно прочитати і згадати. З 9-ти років брала участь у конкурсах зі своїми авторськими піснями, записувала їх на студії.

Для мене написання пісень – це як особистий щоденник, в якому все, що на душі. Мені дуже подобається цей творчий, поступовий процес створення авторського твору.

Написати пісню «Ні цій війні» мене надихнули події, які відбувалися у місті, де я живу (це Гостомель) та в інших містах України. Я дійсно в той день прокинулась і, замість кави, побачила у вікно, як на горизонті все палає. Знаю, що відбувалось в містах під час окупації, скільки страждань і збитків принесли людям окупанти зі своїм приходом.

Відео знімала в своєму Гостомелі і сусідніх містах: Горенка, Ірпінь, де живуть мої друзі і знайомі.

Вірю в нашу перемогу! Слава Україні!”

__________

А які цікаві творчі роботи є у вас?

МАЄТЕ ТАЛАНТ? Беріть участь у конкурсах і програмах Творчої платформи Алея Зірок, створюйте власні онлайн портфоліо артиста. На вас чекають міжнародні конкурси, Алея Талантів України, Алея Зірок України, Національний Творчий Чарт і Національний Творчий Фонд. А також Суперпремія року!

ПІДТРИМАЙТЕ ТАЛАНТ! Додавайте творчим людям лайків, поширюйте публікації у соцмережах. Давайте разом зробимо українські таланти відомими в Україні, Європі і в світі!

ДОПОМОГТИ ТАЛАНТУ

Ви можете замовити таку новину про себе.

5/5 (3)
Віртуальні нагороди учасників Алеї Зірок

Меценатська нагорода на Алеї Зірок

Ви можете подарувати Меценатську нагороду (одну чи декілька), яка з відповідними цифрами з'явиться на сторінці учасника творчого конкурсу, а кошти працюватимуть на просування талановитої людини (колективу).
Хто вже отримав меценатську нагороду?


Також цікаво:

Творчі конкурси для дітей і дорослих

Міжнародні конкурси - Алея Зірок України Зіркові сторінки талантів в Star Hub Journal Курс підвищення кваліфікації Музична освіта і музична індустрія: Україна, Європа, світ