Анна Голованчук - таланти України

Співачка Анна Голованчук (15 років, м. Чорноморськ, Україна) представила свою творчу роботу на міжнародному конкурсі. Це конкурс London Stars. 4-й сезон.

Творча робота
Something’s got a hold on me (E. James, L. Kirkland, P. Woods)
Зразкова вокальна студія “Веснянка”
Вчитель Лариса Яворська

Something’s got a hold on me

Something’s got a hold on me (E. James, L. Kirkland, P. Woods)

Про Талант

Анна розповідає про себе:

“Мрія усього мого життя – зробити кар’єру моєї мрії, а саме кар’єру співачки.

Дуже люблю також журналістику, намагаюсь пробувати себе в цій сфері все більше і більше.

Я вважаю, що кожна людина – особистість, і усі ми відрізняємось. В мене є мій голос. Іноді здається, що я не зможу “потягнути” пісню, яка дуже сподобалась, що вона взагалі не для мого тембру, і раніше я таке не співала. Але я завжди пробую щось нове, відкриваю для себе нові стилі і навички у вокалі, і цим здивовую свою вчительку та доводжу собі, що я можу заспівати будь-що.”

__________

А які цікаві творчі роботи є у вас?

МАЄТЕ ТАЛАНТ? Беріть участь у конкурсах і програмах Творчої платформи Алея Зірок, створюйте власні онлайн портфоліо артиста. На вас чекають міжнародні конкурси, Алея Талантів України, Алея Зірок України, Національний Творчий Чарт і Національний Творчий Фонд. А також Суперпремія року!

ПІДТРИМАЙТЕ ТАЛАНТ! Додавайте творчим людям лайків, поширюйте публікації у соцмережах. Давайте разом зробимо українські таланти відомими в Україні, Європі і в світі!

ДОПОМОГТИ ТАЛАНТУ

Ви можете замовити таку новину про себе.

5/5 (3)
Також цікаво:

Творчі конкурси для дітей і дорослих

Міжнародні конкурси - Алея Зірок України Курс підвищення кваліфікації Музична освіта і музична індустрія: Україна, Європа, світ