Максим Побуринний - таланти України

Юний актор Максим Побуринний (5 років, м. Чортків, Тернопільська обл., Україна) представив свою творчу роботу з художнього читання, а також відеокліп на міжнародному конкурсі. Це конкурс Алея Зірок – Країна Героїв. 15-й сезон.

Творча робота
“Незалежна і єдина” (Н. Козленко, муз. Плач Єремії)
Студія “Едельвейс
Вчитель та режисер Катерина Чуйко

Незалежна і єдина

“Незалежна і єдина” (Н. Козленко, муз. Плач Єремії)

Про Талант

Ми раді познайомити вас із п‘ятирічним енергійним, життєрадісним та допитливим хлопчиком – Максимом Побуринним, який справді асоціюється із словом сонечко – адже він світлий, ніжний, зігріває своїм теплом, тільки зранку прокидається, одразу світиться від щастя.

Хлопчик дивує своїми знаннями та вміннями, дорослим мисленням, йому цікаво абсолютно усе, що його оточує. Максим любить малювати, співати, а також придумувати цікаві історії та вірші, отримує море задоволення від навчання у вокально-хореографічній театральній студії EDELWEISS.

У садочку Максим завоював увагу педагогів та дітей тим, що він слухняний, комунікабельний, щирий, легко іде на контакт, дружній і завжди готовий вислухати та допомогти.

Якщо у Максима буде чарівна паличка, то він оздоровить усіх діток, щоб їхні батьки були завжди усміхнені та щасливі. І цей маленький мрійник – патріот України!

__________

А які цікаві творчі роботи є у вас?

МАЄТЕ ТАЛАНТ? Беріть участь у конкурсах і програмах Творчої платформи Алея Зірок, створюйте власні онлайн портфоліо артиста. На вас чекають міжнародні конкурси, Алея Талантів України, Алея Зірок України, Національний Творчий Чарт і Національний Творчий Фонд. А також Суперпремія року!

ПІДТРИМАЙТЕ ТАЛАНТ! Додавайте творчим людям лайків, поширюйте публікації у соцмережах. Давайте разом зробимо українські таланти відомими в Україні, Європі і в світі!

ДОПОМОГТИ ТАЛАНТУ

Ви можете замовити таку новину про себе.

5/5 (3)
Віртуальні нагороди учасників Алеї Зірок

Меценатська нагорода на Алеї Зірок

Ви можете подарувати Меценатську нагороду (одну чи декілька), яка з відповідними цифрами з'явиться на сторінці учасника творчого конкурсу, а кошти працюватимуть на просування талановитої людини (колективу).
Хто вже отримав меценатську нагороду?


Також цікаво:

Творчі конкурси для дітей і дорослих

Міжнародні конкурси - Алея Зірок України Зіркові сторінки талантів в Star Hub Journal Курс підвищення кваліфікації Музична освіта і музична індустрія: Україна, Європа, світ