Справжні конкурси – всеукраїнські і міжнародні

124

Шановні друзі! На цій сторінці ми публікуємо посилання на справжні, корисні для талантів конкурси, фестивалі і інші творчі події.

Конкурс NEW YORK STARLIGHTS – міжнародний, фаховий, двотуровий, дистанційний. Конкурс публікує творчі сторінки учасників, просуває таланти в мережі на Україну, Європу, США. Корисний для талантів і для вчителів.
Перевірений

Конкурс LONDON STARS – міжнародний, фаховий, двотуровий, дистанційний. Конкурс публікує творчі сторінки учасників, просуває таланти в мережі на Україну, Європу, Британію і світ. Корисний для талантів і для вчителів.
Перевірений

Конкурс ЗІРКИ ЄВРОПИ | Stars of Europe – міжнародний, фаховий, двотуровий, дистанційний. Конкурс публікує творчі сторінки учасників, просуває таланти в мережі на Україну, Європу, Британію і світ. Корисний для талантів і для вчителів.
Перевірений

5/5 (7)
Віртуальні нагороди учасників Алеї Зірок

Меценатська нагорода на Алеї Зірок

Ви можете подарувати Меценатську нагороду (одну чи декілька), яка з відповідними цифрами з'явиться на сторінці учасника творчого конкурсу, а кошти працюватимуть на просування талановитої людини (колективу).
Хто вже отримав меценатську нагороду?


Запрошуємо усіх небайдужих читачів долучитися до допомоги дітям України, зокрема юним талантам, а також сприяти інформуванню світу про події в Україні ↓ ДОКЛАДНІШЕ
Також цікаво:

Творчі конкурси для дітей і дорослих

Міжнародні конкурси - Алея Зірок України Зіркові сторінки талантів в Star Hub Journal Курс підвищення кваліфікації Музична освіта і музична індустрія: Україна, Європа, світ