AeroVironment передає Україні 100 безпілотників Quantix Recon

251

Компанія AeroVironment повідомила, що передасть Україні (Мінобороні та ТРО) понад 100 безпілотних авіаційних комплексів (БАК) Quantix Recon. Також компанія надасть послуги з оперативної підготовки пілотів. Пожертву було передано послу та військовому аташе в посольстві України.

БПЛА Quantix Recon – це легке, просте у впровадженні, повністю автоматизоване розвідувальне рішення. Безпілотник здатний надавати оперативну інформацію з використанням зображень рельєфу, рослинності та інфраструктури високої роздільної здатності з географічною прив’язкою. Пристрій оснащений 18-мегапіксельною RGB та мультиспектральною камерами.

Quantix Recon має гібридну конструкцію. Як заявляє виробник, вона дозволяє поєднувати переваги мультироторного дрона та безпілотника з нерухомим крилом. Від мультироторної конфігурації дісталася можливість здійснювати вертикальний зліт та посадку, а від другого типу – швидкість та дальність польоту. Завдяки повністю автоматизованому управлінню польотом БПЛА може обстежити до 1,6 квадратних кілометрів або 20 погонних кілометрів у межах 45-хвилинного польоту з однією батареєю.

Постачання БАС Quantix Recon не залежить від інших тактичних ракетних комплексів AeroVironment та БАК, які вже постачаються Україні урядом США. Очікується, що першу половину пожертвуваної партії безпілотних літальних апаратів Quantix Recon буде доставлено вже цього тижня, і негайно розпочнеться оперативне навчання.

Компанія AeroVironment також виробляє дрони-камікадзе Switchblade.

5/5 (7)
Віртуальні нагороди учасників Алеї Зірок

Меценатська нагорода на Алеї Зірок

Ви можете подарувати Меценатську нагороду (одну чи декілька), яка з відповідними цифрами з'явиться на сторінці учасника творчого конкурсу, а кошти працюватимуть на просування талановитої людини (колективу).
Хто вже отримав меценатську нагороду?


Запрошуємо усіх небайдужих читачів долучитися до допомоги дітям України, зокрема юним талантам, а також сприяти інформуванню світу про події в Україні ↓ ДОКЛАДНІШЕ
Також цікаво:

Творчі конкурси для дітей і дорослих

Міжнародні конкурси - Алея Зірок України Зіркові сторінки талантів в Star Hub Journal Курс підвищення кваліфікації Музична освіта і музична індустрія: Україна, Європа, світ