Ядерна батарейка від Betavolt

8911
Ядерна батарейка від Betavolt

Китайський стартап Betavolt представив першу у світі мініатюрну ядерну батарейку розміром 15×15×5 мм, яка містить радіоактивний ізотоп нікель-63 і здатна працювати упродовж 50 років без необхідності підзарядки.

Розробники стверджують, що така батарейка абсолютно безпечна, зовсім не має зовнішнього випромінювання, а після періоду розпаду ізотоп нікелю перетворюється на стабільний і нерадіоактивний ізотоп міді, що не становить загрози для навколишнього середовища.

Потужність даної ядерної батареї Betavolt становить 100 мікроват, а напруга – 3 Вольта. До 2025 року компанія планує довести потужність до 1 Ватта. Розробку можна буде використовувати у мобільних телефонах, в роботах, дронах, будь-якому устаткуванні зі штучним інтелектом, медичних пристроях, датчиках тощо.

Батарейка не спалахне і не вибухне навіть за сильного впливу, як обіцяє компанія, а діапазон її робочих температур коливається в межах від -60 до 120°C. Ядерна батарея вже проходить випробування і незабаром буде готова до серійного виробництва та використання у комерційних продуктах.

Ядерна батарейка від Betavolt
5/5 (7)
Віртуальні нагороди учасників Алеї Зірок

Меценатська нагорода на Алеї Зірок

Ви можете подарувати Меценатську нагороду (одну чи декілька), яка з відповідними цифрами з'явиться на сторінці учасника творчого конкурсу, а кошти працюватимуть на просування талановитої людини (колективу).
Хто вже отримав меценатську нагороду?


Запрошуємо усіх небайдужих читачів долучитися до допомоги дітям України, зокрема юним талантам, а також сприяти інформуванню світу про події в Україні ↓ ДОКЛАДНІШЕ
Також цікаво:

Творчі конкурси для дітей і дорослих

Міжнародні конкурси - Алея Зірок України Зіркові сторінки талантів в Star Hub Journal Курс підвищення кваліфікації Музична освіта і музична індустрія: Україна, Європа, світ