Андрій Мірошниченко | Andrii Miroshnychenko
Андрій Мірошниченко

Поговоримо про місію Творчої екосистеми «Алея Зірок України» на прикладі музикантів.

У вільному світі немає успішних музикантів, в тому числі вокалістів, які були б зубожілими, залежними від політиків і подачок перед виборами.

Успішних музикантів — сотні тисяч (усього в світі їх вже більше 4 567 234 зареєстрованих, таких, що заробляють музикою). Тільки топових — сотні. Подивіться на провідні світові чарти. На Billboard. Резиденти таких чартів – люди, вільні у своїй творчості, економічно незалежні — доларові мільйонери і мультимільйонери — великі платники податків, опора економік своїх країн.

Соціальна місія для України

Україна — музична країна. Співоча країна. В нас сотні тисяч талановитих дітей.

Проте є велика проблема.

Сотні тисяч талановитих дітей виростають, стають талановитою молоддю і йдуть … в нікуди.

Поодинокі телешоу і невелика кількість продюсерів не можуть охопити таку масу молоді. А часто і не хочуть. Або просто не знають, як.

Самі пробиваються тільки таланти-бійці. Які мають ще один талант — пробивати головою зачинені двері та стіни у час, вільний від творчості. Але таких 1%. Решта йдуть в нікуди, тому що не бачать шляху, не знають механізмів індустрії, ніхто не навчив їх бути справжніми професіоналами.

А уявіть, що талановиті юнаки й дівчата отримали можливість легко реалізувати свій творчий потенціал.

Що усі ті діти, які грають і співають на численних районних і міських конкурсах майже в кожному населеному пункті України, отримали вільний доступ до сходження на світові музичні вершини.

Що успішних музикантів і співаків світового рівня у нас з’явилося не десять, а тисяча, десять тисяч, сто тисяч, мільйон. Потенційно вони є, але не можуть сформуватись професіоналами, бо немає індустрії, нема кому ними займатись.

Ми знаємо шлях. Знаємо, як працює індустрія. Ми, разом з вами, поведемо молоді таланти до вершин успіху — безкоштовно або з мінімальними витратами для талантів. Відкрито, чесно, справедливо.

Освітня місія

Історично склалося так, що в українських середніх та вищих навчальних закладах музикантів добре (але не завжди) навчають фаху – теорії та практиці володіння інструментом, голосом тощо. Але якщо це не хобі, а професія, випускник повинен чітко розуміти, як він своїми знаннями та навичками зможе заробляти собі на життя. Саме такого розуміння наші навчальні заклади не дають, якщо говорити відверто. Тому що викладачі цього не знають. Тому що в Україні поки що немає музичної індустрії, яка одразу ж «бере у роботу» будь-якого хоч трохи талановитого музиканта, співака, композитора, автора пісень.

Куди йти молодому музиканту? Традиційно «в нікуди»?

«Алея Зірок» веде роботу з виправлення цього неподобства. Ми навчаємо юних талантів основам музичної індустрії, розповідаємо про шляхи досягнення успіху, про базові прийоми та необхідні кроки для того, щоб стати справжніми зірками — не такими, як уявляють собі нарциси, а такими, якими є резиденти чарту Billboard, наприклад.

Юним музикантам треба добре вчитися та розуміти, яким буде їхнє життя як професіоналів, як стати успішним та незалежним творчо і фінансово.

Спродюсувати мільйон мільйонерів від музики — це наш жарт, в якому насправді лише частка жарту.

Навчайтеся. Ми допоможемо.

Громадянська місія

Підтримкою талановитої молоді — не подачками, а щирою допомогою стати професіоналами, які багато заробляють тим, до чого лежить душа, — ми точно сформуємо мільйон (і навіть декілька мільйонів) молодих громадян, людей розвинених і вільних у своїй творчості, заможних, людей, які стануть опорою культури і економіки України. Яких неможливо буде зазомбувати брехливими телесеріалами та маніпулятивними політичними гаслами, яких неможливо буде купити ні за 300 гривень для участі у дешевих флешмобах, ні за мільйон гривень для підтримки політичних негідників. Тому що ці молоді професіонали матимуть художній смак, фінансову незалежність та можливість на власні очі бачити, як живуть люди в успішних країнах.

Для культурного та економічного визволення України ми і задумали творчу програму, екосистему і платформу «Алея Зірок України». Це громадський проект і ви можете приєднатися до нього.

Приводьте в проект знайому талановиту молодь. І незнайому теж. Для початку навіть у вигляді відео- і аудіоматеріалів.

Сьогодні підліток з села не вірить, що може стати таким, как Ед Ширан або Шон Мендес, а дівчинка навіть не мріє бути такою, як Біллі Айліш або Тейлор Свіфт. А вже завтра ми опублікуємо їхні твори у себе і на провідних музичних сервісах — Spotify, Apple Music, Shazam, YouTube Music, Amazon, Deezer, Tidal, Napster, Pandora, iHeartRadio, ClaroMusica, Saavn, Anghami, KKBox, MediaNet тощо. Розпочнемо просування. Післязавтра про нові таланти дізнається світ. І це буде лише початок, перша сходинка, перший крок. А далі – відкритий шлях до яскравого та вільного життя. І наша допомога.

Наша мета – показати всім творчим дітям України, що мрія бути професійним і успішним музикантом, співаком/співачкою (або автором і виконавцем в інших мистецтвах) – не захмарна, а досяжна, реальна. Треба лише наполегливо вчитися у справжніх вчителів, а шлях до зірок допоможуть подолати друзі. «Алея Зірок» допоможе.

Тому що нам потрібна талановита, вільна і успішна Україна.

Долучайтесь!

Андрій Мірошниченко

Головний продюсер Творчої екосистеми “Алея Зірок України

fb | in

5/5 (1)
Віртуальні нагороди учасників Алеї Зірок

Меценатська нагорода на Алеї Зірок

Ви можете подарувати Меценатську нагороду (одну чи декілька), яка з відповідними цифрами з'явиться на сторінці учасника творчого конкурсу, а кошти працюватимуть на просування талановитої людини (колективу).
Хто вже отримав меценатську нагороду?


Запрошуємо усіх небайдужих читачів долучитися до допомоги дітям України, зокрема юним талантам, а також сприяти інформуванню світу про події в Україні ↓ ДОКЛАДНІШЕ
Також цікаво:

Творчі конкурси для дітей і дорослих

Міжнародні конкурси - Алея Зірок України Зіркові сторінки талантів в Star Hub Journal Курс підвищення кваліфікації Музична освіта і музична індустрія: Україна, Європа, світ