AC/DC

Австралійська група AC/DC оголосила про новий європейський тур POWER UP, в якому візьмуть участь два нових музиканти.

Тур стартує 17 травня в Німеччині та пройде по всій Європі. Рокери дадуть концерти в Італії, Іспанії, Нідерландах, Австрії, Швейцарії, Англії, Словаччині та Франції, а завершать гастролі 17 серпня концертом у Дубліні.

Вперше європейські фанати почують наживо їхній альбом “Power Up”, що вийшов у 2020 році.

Тур також присвячений 50-річному ювілею AC/DC. Брати Малкольм та Ангус Янгі створили гурт наприкінці 1973-го. Тоді ж, напередодні Нового року, відбувся його перший офіційний концерт.

Малкольм помер у 2017 році, а Ангус продовжує виступати разом із вокалістом Браяном Джонсоном.

З моменту останнього приїзду AC/DC до Європи склад групи змінився. Ударник Філ Радд приєднався до колективу 2020 року для запису останнього альбому, проте від гастролей відмовився. У турі його замінить досвідчений колега Метт Лауг.

Басист Кліфф Вільямс, який повернувся до гурту для запису нового альбому після відходу у 2016 році, також не їде у турне, хоча наприкінці минулого року він виступав у складі AC/DC на музичному фестивалі Power Trip.

Замість Вільямса на європейську сцену вийде басист Кріс Чейні. Обидва нових члени рок-колективу – Лауг та Чейні – раніше працювали з такими відомими музикантами, як Аланіс Моріссетт та Слеш.

Слухайте також

5/5 (1)
Віртуальні нагороди учасників Алеї Зірок

Меценатська нагорода на Алеї Зірок

Ви можете подарувати Меценатську нагороду (одну чи декілька), яка з відповідними цифрами з'явиться на сторінці учасника творчого конкурсу, а кошти працюватимуть на просування талановитої людини (колективу).
Хто вже отримав меценатську нагороду?


Запрошуємо усіх небайдужих читачів долучитися до допомоги дітям України, зокрема юним талантам, а також сприяти інформуванню світу про події в Україні ↓ ДОКЛАДНІШЕ
Також цікаво:

Творчі конкурси для дітей і дорослих

Міжнародні конкурси - Алея Зірок України Зіркові сторінки талантів в Star Hub Journal Курс підвищення кваліфікації Музична освіта і музична індустрія: Україна, Європа, світ