Berlinale

14 лютого у Німеччині стартував 74-й кінофестиваль Berlinale. У боротьбі за “Золотого ведмедя”, головний приз фестивалю, цього року беруть участь 20 фільмів. Критики відзначають їхню різноманітність, а також контрастний склад міжнародного журі. Його очолила кенійсько-мексиканська актриса Лупіта Ніонго, яка грала жінку-гуманоїда Маз Канату у “Зоряних війнах”.

“Кухня”, “Зозуля” та “Такі дрібниці” – серед найочікуваніших фільмів цього року.

Головну роль у “Таких дрібницях” виконав Кілліан Мерфі, продюсером виступив Метт Деймон. Вже першого ж вечора шанувальники кіно вишикувалися у багатогодинну чергу, щоб потрапити на прем’єру цієї ірландської драми.

А на червоній доріжці пройшли одразу три акції протесту проти расизму та проти ультраправої партії “Альтернатива для Німеччини”. На початку лютого стало відомо, що організатори запросили на церемонію відкриття ультраправих політиків. Почалися протести, і запрошення скасували, але про непорозуміння не забули.

Слухайте також

5/5 (1)
Віртуальні нагороди учасників Алеї Зірок

Меценатська нагорода на Алеї Зірок

Ви можете подарувати Меценатську нагороду (одну чи декілька), яка з відповідними цифрами з'явиться на сторінці учасника творчого конкурсу, а кошти працюватимуть на просування талановитої людини (колективу).
Хто вже отримав меценатську нагороду?


Запрошуємо усіх небайдужих читачів долучитися до допомоги дітям України, зокрема юним талантам, а також сприяти інформуванню світу про події в Україні ↓ ДОКЛАДНІШЕ
Також цікаво:

Творчі конкурси для дітей і дорослих

Міжнародні конкурси - Алея Зірок України Зіркові сторінки талантів в Star Hub Journal Курс підвищення кваліфікації Музична освіта і музична індустрія: Україна, Європа, світ