Співає дует Stars cava band

1009
Stars cava band

Київський вокальний дует “Stars cava band” (Анна Старікова і Роман Макаров) взяв участь в міжнародному конкурсі Я маю талант! і отримав почесне місце в рейтинговому каталозі національної творчої екосистеми Алея Зірок України.

Про себе співаки пишуть: “Ми – молодий гур “Stars cava band”, нещодавно створений, хоча музикою займаємось все своє життя. Дуже хочемо розвиватись і не зупинятися на досягненому. В суботу, 18 листопада, будемо брати участь у всеукраїнському конкурсі “Pectoral XXI”. Плануємо в майбутньому створювати власні пісні. І хотілося б, щоб наші пісні почула вся Україна.”

Слухайте пісню “Небо” гурту “Один в каное” у виконанні дуету “Stars cava band”.

Небо

“Небо” (Один в каное)
5/5 (1)
Віртуальні нагороди учасників Алеї Зірок

Меценатська нагорода на Алеї Зірок

Ви можете подарувати Меценатську нагороду (одну чи декілька), яка з відповідними цифрами з'явиться на сторінці учасника творчого конкурсу, а кошти працюватимуть на просування талановитої людини (колективу).
Хто вже отримав меценатську нагороду?


Запрошуємо усіх небайдужих читачів долучитися до допомоги дітям України, зокрема юним талантам, а також сприяти інформуванню світу про події в Україні ↓ ДОКЛАДНІШЕ
Також цікаво:

Творчі конкурси для дітей і дорослих

Міжнародні конкурси - Алея Зірок України Зіркові сторінки талантів в Star Hub Journal Курс підвищення кваліфікації Музична освіта і музична індустрія: Україна, Європа, світ