Софія Самолюк

3 травня 2023 року юна українська співачка Софія Самолюк відмовилася ділити сцену з російським виконавцем на відомому фестивалі Sanremo Junior в Італії. Про участь рашистів організатори оголосили за кілька годин до самого конкурсу третього травня.

Замість презентації свого вокального номеру, який Софія ретельно готувала протягом довгого часу, вона оголосила промову, в якій вказала на ганебний факт присутності на міжнародно визнаній сцені представників терористичної росії.

На жаль, на дев’ятий рік рашистської агресії проти України та понад рік повномасштабної війни, наші виконавці, спортсмени, музиканти та науковці, діти і дорослі, змушені пояснювати міжнародним організаціям, наскільки морально вбивчим є надання міжнародних майданчиків представникам країни-терористки. Росія офіційно визнана Генеральною Асамблеєю ООН агресором, а фестиваль фактично легітимізує воєнні злочини рашистської фашизації.

Sanremo Junior в Італії, що є престижним вокальним конкурсом, який проходить під патронажем Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), опинився в числі таких організацій, тим самим показавши своє ставлення до війни в Україні та її численних жертв серед мирного населення, у тому числі загибелі понад 500 дітей.

Ми закликаємо усіх українців, що беруть участь у міжнародних творчих конкурсах, фестивалях, змаганнях, котрі не відмовили росіянам в участі, висловлювати свою позицію зі сцени аби привернути увагу до підтримки цими організаціями рашистської агресії проти України.

А у нас Софія співає свою англо-українську пісню «Earth». Головна мрія Софії – вільне, синє небо без ворожих ракет.

Автори музики і слів: Софія Самолюк, Влад Зеленский.
Відео: Влад і Альона Зеленскі

5/5 (1)
Віртуальні нагороди учасників Алеї Зірок

Меценатська нагорода на Алеї Зірок

Ви можете подарувати Меценатську нагороду (одну чи декілька), яка з відповідними цифрами з'явиться на сторінці учасника творчого конкурсу, а кошти працюватимуть на просування талановитої людини (колективу).
Хто вже отримав меценатську нагороду?


Запрошуємо усіх небайдужих читачів долучитися до допомоги дітям України, зокрема юним талантам, а також сприяти інформуванню світу про події в Україні ↓ ДОКЛАДНІШЕ
Також цікаво:

Творчі конкурси для дітей і дорослих

Міжнародні конкурси - Алея Зірок України Зіркові сторінки талантів в Star Hub Journal Курс підвищення кваліфікації Музична освіта і музична індустрія: Україна, Європа, світ