Алея Зірок України і Золотий фонд творчості

353
Алея Зірок України - конкурси і творчі програми, золотий фонд творчості

Творча екосистема Алея Зірок України запрошує всіх творчих людей на всеукраїнські і міжнародні конкурси талантів. Всі мистецтва, будь-який вік і рівень майстерності.

Учасники наших конкурсів додаються в продюсерський каталог Алея Талантів України, рейтинговий каталог Алея Зірок України. Збирають власні творчі онлайн портфоліо. Просуваються в Україні, Європі і США. Стають резидентами міжнародної мережі талантів, яка зберігає творчий шлях і досягнення кожного учасника у Золотий фонд творчості. Творчі роботи конкурсантів додаються в Національний Творчий Фонд, подаються для рейтингування в Національний Творчий Чарт, публікуються в міжнародній мережі творчих новин Head News Network.

Нагадуємо, що документи наших конкурсів оптимальні для атестації викладачів. Ви можете зазначити, яка додаткова інформація вам потрібна в дипломах, подяках і сертифікатах – одразу в коментарі до заявки на конкурс. На будь-який наш конкурс.

Долучайтеся сьогодні!

Алея Зірок України

5/5 (1)
Віртуальні нагороди учасників Алеї Зірок

Меценатська нагорода на Алеї Зірок

Ви можете подарувати Меценатську нагороду (одну чи декілька), яка з відповідними цифрами з'явиться на сторінці учасника творчого конкурсу, а кошти працюватимуть на просування талановитої людини (колективу).
Хто вже отримав меценатську нагороду?


Запрошуємо усіх небайдужих читачів долучитися до допомоги дітям України, зокрема юним талантам, а також сприяти інформуванню світу про події в Україні ↓ ДОКЛАДНІШЕ
Також цікаво:

Творчі конкурси для дітей і дорослих

Міжнародні конкурси - Алея Зірок України Зіркові сторінки талантів в Star Hub Journal Курс підвищення кваліфікації Музична освіта і музична індустрія: Україна, Європа, світ