Йди за мною | Follow me

683

Наш фільм «Йди за мною»/«Follow me» отримав найвищу відзнаку на кінофестивалі MIFF Awards (міжнародний кінофестиваль в Мілані). Найкращий документальний фільм!
 
Чекаємо ще три відзнаки, про які згодом теж напишемо.
 
Це тільки початок нашої фестивальної подорожі, нашого фільму над яким працювала моя краща в світі команда. Дякую вам друзі! Окрема подяка нашому асоціативному продюсеру Mariia Springis за роботу з фестивалями.
 
Та першочергова місія фільму наша була, щоб його бачили мільйони, світ! Так це і сталося, про це свідчать сотні тисяч переглядів в ютюб і мільони переглядів тільки на сайті CNN.

Lubomir Levitsky

5/5 (1)
Віртуальні нагороди учасників Алеї Зірок

Меценатська нагорода на Алеї Зірок

Ви можете подарувати Меценатську нагороду (одну чи декілька), яка з відповідними цифрами з'явиться на сторінці учасника творчого конкурсу, а кошти працюватимуть на просування талановитої людини (колективу).
Хто вже отримав меценатську нагороду?


Запрошуємо усіх небайдужих читачів долучитися до допомоги дітям України, зокрема юним талантам, а також сприяти інформуванню світу про події в Україні ↓ ДОКЛАДНІШЕ
Також цікаво:

Творчі конкурси для дітей і дорослих

Міжнародні конкурси - Алея Зірок України Зіркові сторінки талантів в Star Hub Journal Курс підвищення кваліфікації Музична освіта і музична індустрія: Україна, Європа, світ