Неймовірна MSG Sphere у Лас-Вегасі

893
MSG Sphere
MSG Sphere всередині

Подивіться, яку фантастичну споруду збудували в американському Лас-Вегасі.

MSG Sphere – гігантська кіноконцертна зала, півсфера висотою в 112 метрів, яка вкрита мільйоном світлодіодних екранів, а всередині – зала для глядачів на 18 600 місць і найбільший у світі світлодіодний екран розміром в 15 тисяч квадратних метрів і роздільною здатністю в 16K. Звукова система складається з 164 000 динаміків. Передбачається використання технологій 4D із запахами та вітром, а 10 000 місць обладнані тактильними функціями.

Будівництво цього дива коштувало $2,3 млрд — це найдорожча споруда в Лас-Вегасі. Відкриття заплановано на 29 вересня виступом гурту U2.

5/5 (1)
Віртуальні нагороди учасників Алеї Зірок

Меценатська нагорода на Алеї Зірок

Ви можете подарувати Меценатську нагороду (одну чи декілька), яка з відповідними цифрами з'явиться на сторінці учасника творчого конкурсу, а кошти працюватимуть на просування талановитої людини (колективу).
Хто вже отримав меценатську нагороду?


Запрошуємо усіх небайдужих читачів долучитися до допомоги дітям України, зокрема юним талантам, а також сприяти інформуванню світу про події в Україні ↓ ДОКЛАДНІШЕ
Також цікаво:

Творчі конкурси для дітей і дорослих

Міжнародні конкурси - Алея Зірок України Зіркові сторінки талантів в Star Hub Journal Курс підвищення кваліфікації Музична освіта і музична індустрія: Україна, Європа, світ