Підручники з німецької мови від видавництва Hueber

75
Hueber | AdverMAN

Перспектива робота, навчання, спілкування з людьми по всьому світу – без знання іноземної мови неможливі. Щоб вивчити іноземну мову, сьогодні не обов’язково їхати за кордон, це можна зробити за методикою, розробленою фахівцями з урахуванням різного рівня начальної підготовки учнів, їхнього віку.

Переваги вивчення німецької мови за підручниками від видавництва AdverMAN і Hueber на сайті Store AdverMAN.

Завдяки співробітництву з всесвітньо відомими видавництвами у сфері навчальної літератури, наше видавництво має змогу запропонувати тим, хто намагається опанувати німецьку мову, ліцензійну літературу високого європейського рівня.

Підручники з німецької мови від видавництва AdverMAN відрізняються від навчальної літератури інших видавництв тим, що вони мають додаткові навчальні матеріали та супроводжуються аудіо матеріалами, які допомагають в короткий термін вивчити мову. Аудіо матеріали суттєво полегшують процес вивчення іноземної мови, роблять його більш ефективним та приємним. Спеціальний розділ сайту дозволяє прослуховувати уроки, використовуючи не тільки стаціонарні, але й мобільні пристрої.

Широкий вибір підручників

Ми пропонуємо спеціалізовану літературу, яка дозволяє вивчити німецьку мову і подається як основа методик, розроблених досвідченими викладачами. В списку підручників, які пропонуються нашим видавництвом, Ви знайдете підручник з німецької для дітей, літературу для тих, хто має базову підготовку, отриману в загальноосвітній школі, а також посібники для викладачів. Запропоновані підручники допоможуть вивчити німецьку початківцям.

Отже, ми пропонуємо:

  • широкий вибір літератури для вивчення німецької мови в школі: це навчальні посібники для учнів початкової та старшої школи;
  • навчальна література для тих, хто відвідує спеціалізовані курси з вивчення іноземної мови;
  • широкий вибір посібників для самоосвіти дітей та дорослих;
  • література, яка допомагає в ігровій формі дітям дошкільного та молодшого шкільного віку отримати базові знання з німецької мови.

Ми пропонуємо сучасні методики вивчення іноземних мов, які отримали відповідні дозволи Міністерства освіти, що дозволяє використовувати їх під час занять в загальноосвітній школі. Доступна вартість, яку пропонує видавництво, дозволяє придбати підручники всім, хто ставить перед собою ціль – досконало вивчити німецьку мову.

Завітайте до нашого магазину сьогодні!

Store AdverMAN

© 2018 Андрій Мірошниченко

5/5 (7)
Віртуальні нагороди учасників Алеї Зірок

Меценатська нагорода на Алеї Зірок

Ви можете подарувати Меценатську нагороду (одну чи декілька), яка з відповідними цифрами з'явиться на сторінці учасника, а кошти працюватимуть на просування талановитої людини (колективу).
Хто вже отримав меценатську нагороду?


Запрошуємо усіх небайдужих читачів долучитися до допомоги дітям України, зокрема юним талантам, а також сприяти інформуванню світу про події в Україні ↓ ДОКЛАДНІШЕ
Також цікаво:

Творчі конкурси для дітей і дорослих

Міжнародні конкурси - Алея Зірок України Зіркові сторінки талантів в Star Hub Journal Курс підвищення кваліфікації Музична освіта і музична індустрія: Україна, Європа, світ