В України буде супутникове угруповання космічного зондування Землі

516
Satellogic

Halifax International Security Forum, некомерційна організація, що базується у Вашингтоні, вирішила зробити свій внесок у перемогу України та розпочала збір коштів для створення супутникового угруповання, яке згодом буде передано під повне управління українським фахівцям.

Мова йде про супутникове угруповання дистанційного зондування Землі, що проводить спостереження за поверхнею в декількох діапазонах, у тому числі і в оптичному.

Отримання оперативних даних супутникового спостереження є дуже важливим для відстеження переміщення військ противника, прокладання маршрутів постачання власних сил оборони та забезпечення безпечної евакуації цивільних осіб.

В даний час український уряд отримує подібні дані від своїх іноземних партнерів, але наявність власного супутникового угруповання дозволить отримувати оперативніші дані і, як наслідок, ефективніше протистояти російській агресії.

Як виконавець проекту було обрано компанію Satellogic North America, яку буде профінансовано з «Фонду Перемоги України», заснованого Halifax.

Satellogic — аргентинська компанія, заснована у 2010 році. Станом на поточний момент вона є глобальним супутниковим оператором, що управляє угрупуванням з 22 багатоспектральних супутників із субметровою роздільною здатністю та надає послуги супутникового спостереження. Її виробничі потужності перебувають у Нідерландах, а її метою є розгортання угруповання з 200 супутників для отримання щоденних глобальних зображень Землі.

Остаточна сума, необхідна для розгортання угруповання, а також його склад та докладні характеристики, зі зрозумілих причин не розголошуються.

За матеріалами spacenews та alphacentauri

5/5 (2)
Віртуальні нагороди учасників Алеї Зірок

Меценатська нагорода на Алеї Зірок

Ви можете подарувати Меценатську нагороду (одну чи декілька), яка з відповідними цифрами з'явиться на сторінці учасника творчого конкурсу, а кошти працюватимуть на просування талановитої людини (колективу).
Хто вже отримав меценатську нагороду?


Запрошуємо усіх небайдужих читачів долучитися до допомоги дітям України, зокрема юним талантам, а також сприяти інформуванню світу про події в Україні ↓ ДОКЛАДНІШЕ
Також цікаво:

Творчі конкурси для дітей і дорослих

Міжнародні конкурси - Алея Зірок України Зіркові сторінки талантів в Star Hub Journal Курс підвищення кваліфікації Музична освіта і музична індустрія: Україна, Європа, світ