Різдвяна Зірка | Christmas Star

НАРОДНА ДОПОМОГА

Шановні друзі! Наше Творче Серце готує різдвяні подарунки дітям.

Ми бачимо десятки, сотні, тисячі творчих, талановитих дітей України (а неталановитих дітей не буває). Деякі з них потребують особливої уваги і найкращої психологічної – творчої! – реабілітації. У нас вони лікуються творчістю і отримують чесні нагороди.

В чому “фішка”? Ми не даємо щось, тому що “ти нещасний, на тобі, тебе пожаліли”. Ми даємо, тому що “ти талановитий, цікавий, крутий, незламний, своїм талантом виборов приз”. Намалюй щось, розкажи про себе, прочитай вірш, заспівай, станцюй, покажи будь-який свій талант. Отримай не подачку, а чесну нагороду.

Кожна дитина отримує персональну сторінку, публікацію творчої роботи, нагороди і призи. Отримує місце на нашій Алеї Талантів і навіть на Алеї Зірок. Це легко побачити: Алея Талантів України.

В кожну дитину “вкладається” декілька сотень гривень. За когось можуть повністю або частково заплатити батьки. Але зараз мова про тих дітей, які на сто відсотків потребують нашої допомоги.

Тому ми запрошуємо усіх добрих людей бути меценатами від Творчого Серця. Допоможіть нам зберегти дитинство, радість творчості і впевненість у власних силах дітей України. Всупереч усім чортам.

Отже, Творче Серце збирає донати для творчої програми “Різдвяна Зірка”. Долучайтеся!

Сторінка для донатів:

ДОПОМОГА ДІТЯМ УКРАЇНИ

Або МоноБанка:

МоноБанка

та її номер: 5375411201016149

Все відбувається прозоро, все публікується.

Творче Серце України

5/5 (7)
Віртуальні нагороди учасників Алеї Зірок

Меценатська нагорода на Алеї Зірок

Ви можете подарувати Меценатську нагороду (одну чи декілька), яка з відповідними цифрами з'явиться на сторінці учасника творчого конкурсу, а кошти працюватимуть на просування талановитої людини (колективу).
Хто вже отримав меценатську нагороду?


Запрошуємо усіх небайдужих читачів долучитися до допомоги дітям України, зокрема юним талантам, а також сприяти інформуванню світу про події в Україні ↓ ДОКЛАДНІШЕ
Також цікаво:

Творчі конкурси для дітей і дорослих

Міжнародні конкурси - Алея Зірок України Зіркові сторінки талантів в Star Hub Journal Курс підвищення кваліфікації Музична освіта і музична індустрія: Україна, Європа, світ