Конкурс New York Starlights запрошує | Справжні всеукраїнські і міжнародні конкурси

190

Крутий міжнародний конкурс талантів NEW YORK STARLIGHTS | ЗОРЯНІ ВОГНІ НЬЮ-ЙОРКА запрошує всіх творчих людей в 8-й сезон.

Творчі роботи учасників попередніх сезонів – авторів і виконавців, дітей і дорослих – ви можете подивитися на сайті Алеї Зірок тут.

Конкурс ідеальний для атестації викладачів, для зростання і просування талантів. Публікації, портфоліо, галереї, реклама. Конкурсанти і вчителі стають резидентами творчої екосистеми Алея Зірок України.

Яскраві нагороди, поради фахівців, просування в Європі і в світі. Потужний конкурс, який робить таланти відомими. Долучайтеся сьогодні!

Положення і заявка тут – конкурс New York Starlights.

Крім публікації усіх конкурсантів на Алеї Талантів, а найкращих – на Алеї Зірок, крім потужних пакетів з просування, новин у ЗМІ, ми підготували спеціальне представлення учасників конкурсу для Європи, США і всього світу. Будь ласка, подавайте ваші найкращі творчі роботи, найбільш вдалі портретні фото, щоб гідно представити себе, своє місто (село), країну. 

Учасники отримують фахове оцінювання, коментарі майстрів, призи, а також просування і рекламу в Україні, Європі і США, творчі онлайн портфоліо. Українські автори і виконавці, творчі роботи додаються в продюсерський каталог Алея Талантів України, рейтинговий каталог Алея Зірок України, у Всеукраїнський рейтинг талантів Національний Творчий Чарт і Національний Творчий Фонд, рекламуються в міжнародній мережі творчих новин Head News Network.

Отже, запрошуємо вас, шановні таланти:

Конкурс New York Starlights | Зоряні вогні Нью-Йорка – Алея Зірок України. Творчі новини
5/5 (7)
Віртуальні нагороди учасників Алеї Зірок

Меценатська нагорода на Алеї Зірок

Ви можете подарувати Меценатську нагороду (одну чи декілька), яка з відповідними цифрами з'явиться на сторінці учасника творчого конкурсу, а кошти працюватимуть на просування талановитої людини (колективу).
Хто вже отримав меценатську нагороду?


Запрошуємо усіх небайдужих читачів долучитися до допомоги дітям України, зокрема юним талантам, а також сприяти інформуванню світу про події в Україні ↓ ДОКЛАДНІШЕ
Також цікаво:

Творчі конкурси для дітей і дорослих

Міжнародні конкурси - Алея Зірок України Зіркові сторінки талантів в Star Hub Journal Курс підвищення кваліфікації Музична освіта і музична індустрія: Україна, Європа, світ